PDA

Zobacz pełną wersję : Menu JOMSOCIAL



andr30
16-07-2010, 17:26
Witam. Wie ktoś w jakim pliku można znaleźć znacznik < div > odpowiadający za wyświetlanie menu w JomSocial?? Potrzebne mi to jest ze względu na to że chciałem usunąć to menu (mam w zastępstwie inne). Co prawda jest taki komponent umożliwiający usunięcie/dodanie pozycji z/do menu JS ale on nie usuwa całego menu tylko najwyżej kilka jego pozycji. Jeżeliby ktoś wiedział gdzie w jakim pliku i jaka jest mniej więcej pozycja tego DIVa to proszę o posta na forum :)

mjmartino
16-07-2010, 18:51
Myślę że jak do suportu napiszesz to nie będzie problemu z odpowiedzią :)
A poza tym link do strony byłby niezmiernie pomocny bo wróżka z kulą ma urlop ;)

andr30
16-07-2010, 23:20
2780

Oto jak mniej więcej to wygląda. Urla do strony niestety jeszcze nie udostępniam ponieważ strona nie jest jeszcze gotowa.


Na czerwono zaznaczyłem to co chciałbym aby zniknęło - to menu jest integralną częścią JomSocial ;
natomiast kolorem zielonym oznaczyłem menu strony.

---------- Post dodany o 22:20 ---------- Poprzedni post był o 21:28 ----------

Dzięki za radę! Poszperałem troszkę w supportcie JS i znalazłem coś co mnie do tego doprowadziło.
Jeśli by ktoś potrzebował rady to piszę:
wchodzimy na component/com_community/templates/default/toolbar.index.php
otwieramy plik w edytorze (np. notepad ++) i usuwamy linijki od 42 do 171
Dlaczego akurat te linijki?
Dlatego te linijki, ponieważ tam zawarty jest kod całego menu razem z odnośnikami do podstron :)

PeFik
17-07-2010, 18:51
gratuluje, trzeba bylo od razu poszukać a nie mielić na forum.

Poza tym jeśli usuniesz to menu to ograniczysz dostęp do wielu opcji swoim użytkownikom, a kilka z nich nie da się podpiąć pod "tradycyjne" menu joomla.
Lepszym rozwiazniem jest : http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/jomsocial-extensions/13229

bo po updacie nie musisz znów podmieniać pliku