PDA

Zobacz pełną wersję : k2 dwa male mankamenty



tom3k90
20-07-2010, 02:14
witam zacząłem wlasnie uzywac k2 ale zauwazylem 2 male (problemy) nie wiem czy wynikaja one z mojej winy tzn czegos nie ustawilem czy poprostu tak ma byc a wiec tak
1) mam artykul i wszystko wygada ok ale gdy klikne przycisk wiecej wchodzę do artykulu to cześć artykulu która byla nie widoczna jest większą czcionka i to dużo większą pozatym w calym artykule zmienia sie czcionka ;/ nie wiem z jakiego podou
2) czy jest mozliwosc ustawienia w k2 albo doinstalowanie jakiegos modulu tak aby przycisk czytaj wiecej byl dla zarejestrowaanych? instalowalem juz klika dodatkow ale niestety one dzialaja tylko do artykulow z jooma :(

moje
20-07-2010, 02:24
Link do Twojej strony?

1. K2 w widoku całego (pojedynczego) artykułu ma możliwość zdefiniowania odmiennego wyglądu, definiuje się go kodem w pliku css.

2. Skorzystaj z nadpisywania szablonem, w miejscu linku "czytaj więcej" dodaj kod sprawdzający czy ktoś jest zalogowany czy nie, gdzie dla zalogowanych pokaże link, a niezalogowanym informacje o zalogowaniu. Taki kod była tutaj gdzieś na forum czy nawet na wiki.
Pamiętaj, żeby wyłączyć opcję tytuł łączem.

tom3k90
20-07-2010, 09:10
ok poszukam mam nadzieje ze znajde ;) dzieki za rade

tom3k90
21-07-2010, 20:57
niestety nie znalazlem takiego kodu :( wiec jesli ktos ma albo wie jak go napisac to bardzo bym prosil z gory dzieki :)

PeFik
21-07-2010, 21:11
Czyżby nasz forumowy kolega miał braki w nauce CSS ?
Przeważnie uzywa się FireBug dla Firefoxa - wskazuje dany obszar a on sam mówi (pisze) jaki to fragment w CSS.

p.s.
Jeśli masz ukończone 18 lat zachęcam do odwiedzenia strony (popularnego magazynu) wykorzystującej K2 -> http://twojweekend.pl/

tom3k90
22-07-2010, 00:11
w css raczej nie mam brakow ;) ale nie wiem nak napisac funkcje sprawdzajaca rejestracje bo sie nie wglebialem w kod joomla ;)

---------- Post dodany o 23:11 ---------- Poprzedni post był o 23:11 ----------

a dzieki za stronka bo fajna ^^ ale i tak by mi sie przydalo to oco prosilem

moje
22-07-2010, 00:28
A sprawdzasz w pliku css szablonu czy K2?

tom3k90
22-07-2010, 00:38
tak ;) dobra juz dzisiaj nie mam do tego glowy jutro zobacze jak mi nie wyjdzie to napisze ;>