PDA

Zobacz pełną wersję : wyświetlanie artów z kategorii/sekcji



Fyner
20-07-2010, 15:41
witam. poszukuje dodatku, który będzie miał podobne działanie jak mod AiDaNews (http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/latest-news/11652), z tą różnicą, że będzie możliwość odwołania się do niego podczas tworzenia pozycji w menu.

a dokładnie o co chodzi. chcę mieć możliwość wyświetlania artów z kategorii/sekcji tak jak normalnie można wyświetlić z 5 razem z treścią a reszta same linki z tytułów. ale do tego w tych pięciu z treścią chciałbym aby było wyświetlane zdjęcie ale pomniejszane do odpowiednich rozmiarów a nie takie duże jak w oryginalnej treści. plus dodatkowo aby skracał treść do zadanej ilości znaków a nie przez "czytaj więcej".

wiem, że można kombinować z wstawianiem tego moda w treść arta bo prawie robi to co bym chciał ale przy tak dużej ilości, i ciągle dochodzących kategoriach to idzie się zajechać z kopiowaniem modułu... ideałem by było przerobienie samego wyświetlania artów z kategorii/sekcji aby skalował wyświetlane obrazki i odpuścić skracanie treści ale niestety nie wiem jak zrobić to skalowanie...

moje
20-07-2010, 15:48
K2 ma autoskalowanie i wiele innych opcji, które Ci pomogą osiągnąć, to co chcesz.

ekumi
20-07-2010, 15:50
Od pewnego czasu ćwicze k2 i wydaje mi się, że spełnia on Twoje wymagania. Konfigurujesz w nim zarówno wielkość wyświetlanych zdjęć, jak i ilość słów wstępu, z jakim mają się pojawiać artykuły.