PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyświelić newsa w menu?



darten
19-12-2005, 09:37
Chciałbym zapytać czy ktoś spotkał się z problemem jak wyświelić treść newsa w menu.
Oczywiście chodzi tu raczej o coś krótkiego np. kurs akcji czyli nazwa i wartość (wpisane wprost w wiadomości).

livio
19-12-2005, 17:42
Masz na myśli wyświetlanie fragmentu artykułu jako pozycji menu?
Jeśli tak, to odpowiem, że nie mam zielonego pojęcia, ani nadziei, że komukolwiek coś takiego się uda.

Możesz moduł "NewsFlash" przenieść pod lub nad menu.

* Alternatywą podanego powyżej modułu jest moduł opisany w pewnym artykule na www.joomla.pl

zwiastun
19-12-2005, 17:54
Może ustalimy nagrodę: Strzał Miesiąca za bombowe niekonwencjonalne pomysły i pytania?

jacaka
19-12-2005, 19:38
Może ustalimy nagrodę: Strzał Miesiąca za bombowe niekonwencjonalne pomysły i pytania?
no mozna jednak ten problem to bylby 'zloty strzal' jak ktos to zrobi ;)

livio
19-12-2005, 19:40
"ktoś spotkał się z problemem"
Zamieniłbym to na:
"ktoś spotkał się z takim udziwnieniem"

Znacznie lepiej pasuje.

jacaka
19-12-2005, 19:43
"ktoś spotkał się z problemem"
Zamieniłbym to na:
"ktoś spotkał się z takim udziwnieniem"

Znacznie lepiej pasuje.
hmm nie sadze zeby kwestia dynamicznego menu ustawicznie sie zmieniajacego byla taka blaha jak wam sie wydaje
w portalach jak sie przyjrzec to nie ma zwyklych menusow (pomijam stale ) ale zwykle jakies textowe odnosniki sa linkami do zawartosci
i pomijam sposoby tworzenia blogow zawartosci a chodzi o kwestie stworzenia inteligentnego nierozjezdzajacego sie menusa z takimi zajawkami ;)

jacaka
19-12-2005, 19:45
...Jeśli tak, to odpowiem, że nie mam zielonego pojęcia, ani nadziei, że komukolwiek coś takiego się uda...
jezeli kwestia bylaby we flashu to spoko nie widze problemu, ale w php trzeba troche pogrzebac

livio
19-12-2005, 20:23
Mam propozycję: wyraz "bombowe" kojarzy mi się mimo wszystko z Mambo.
Mógłbyś ten wyraz zamienić na "joomlowe"?

A co do menu to nie wiadomo dokładnie, czy chodziło mu o rozjeżdzalne menu, czy o atrykuł jako pozycja menu.

Bóg jeden wie, o co mu chodziło.

PS: Sorki, jeżeli obrażam czyjeś uczucia religijne. Nie mam tego na celu ani na myśli.