PDA

Zobacz pełną wersję : Problem Delete Failed...



peyter
21-07-2010, 09:43
Witam
Problem z komunikatem delete failed męczy mnie od dawna.pojawiał się często po wykonaniu zapisu, jednak nie robił nic więcej.Teraz przy próbach zmiany zawartości artykułów/portalu-zmiany dokonywane są w zapleczu, natomiast witryna się nie zmienia.(czyli zmieniam artykuł,dodaje belkę do menu-ale na stronie nie ma efektu)Nie mogę usunąć pamięci podręcznej i przedawnionych plików bo znów się pojawia delete failed.Ręcznie usunąłem plik tmp i podstawiłem nowy,pusty, nic to nie dało, naprawa uprawnień na koncie tez nic nie zmienia.
proszę o pomoc
2789

zwiastun
21-07-2010, 12:00
1. Nie sposób odpowiadać na takie pytania bez elementarnych informacji o serwerze.
2. Problem ewidentnie dotyczy uprawnień do zapisu - temat przetrzepany na forum na 10 strone

peyter
22-07-2010, 10:03
hmmm. jak ręcznie zmieniam uprawnienia katalogów/plików przez ftp to działa-do momentu jak chce znowu zapisać coś np w katalogu cache.Czyli wygląda na to ze joomla zmienia mi uprawnienia przy zapisie(i żeby cokolwiek dalej zrobić muszę ręcznie to naprawiać.Czy jest gdzieś możliwość ustawienia domyślnej wartości uprawnienia przy zapisie?Co może powodowac takie zachowanie?