PDA

Zobacz pełną wersję : formatowanie tekstu w zajawkach



lormitto
21-07-2010, 19:37
Cześć,

Starałem się zagadnienie rozwikłać ale nie udało mi się.
Czy możliwe jest pracowanie z artykułami w taki sposób, żeby tekst, który ma być zajawką w listingu artykułów (powiedzmy tekst wprowadzający/nagłówkowy) posiadał jakieś formatowanie. Przykładowo jakieś fragmenty pogrubione czy podkreślone, tak żeby było to widoczne na stronie listującej wprowadzenie do artykułów? Oczywiście jeśli formatuję tekst, to w samym artykule formatowanie jest widoczne, a niestety w skrótach listowanych już nie.

Nie mogłem niestety odnaleźć odpowiedzi, a problem jest dość znaczący dla mnie.


Pozdrawiam

lormitto

a_m
21-07-2010, 20:40
nie wiemy czego używasz do prezentacji wprowadzeń do artykułów; może to coś czyści kod? może autor szablonu zrobił psikusa i uniemożliwił formatowania jakich sobie nie życzył? mógł to zrobić na na kilka sposobów; itd. itp.
jedno jest pewne - z linkiem zawsze łatwiej

lormitto
21-07-2010, 22:30
nie wiemy czego używasz do prezentacji wprowadzeń do artykułów; może to coś czyści kod? może autor szablonu zrobił psikusa i uniemożliwił formatowania jakich sobie nie życzył? mógł to zrobić na na kilka sposobów; itd. itp.
jedno jest pewne - z linkiem zawsze łatwiej


Zbadałem wstępnie sprawę.

Zdaje się, że problem to zasługa dodatku: plg_imagesized, który wstawia obok tekstu zajawki, pomniejszony obrazek z pełnego artykułu.

Niestety nie wiem, co czynić chcąc zachować funkcjonalność i możliwość formatowania zajawek.

a_m
21-07-2010, 22:42
podaj link; opisz jaki efekt chcesz osiągnąć