PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorami wysiwyg w joomla 1.5.18



AgnesP
23-07-2010, 01:29
Witam, Mam dość znaczny problem z edytorem wysiwyg i to jakimkolwiek w joomla. Nie jest to raczej wina przeglądarek bo na operze, ff oraz ie jest podobnie. Opera i FF podczas próby wstawienia obrazka czy flash wywala okno z próbą zapisu np. image.htm czy media.htm lub pastetex.htm i pliki próbują się zapisać na dysku w folderze temp. a w IE pojawia się czyste okno w powiększonej skali. Przy wgraniu innego edytora jce lub jfk joomla ich w ogóle nie widziała, niby że nie są zainstalowane.Jest to problem w jednej stronie na joomla, mam takich stronek parę i tam jest wszystko w porządku, dlatego nie winię przeglądarek. Wcześniej wszystko działało ok, dzisiaj się popsuło. Coś musi być na serwerze bądź w konfiguracji. nadpisywałam już całą joomla czystymi plikami i problem jest nadal. W IE wyskakuje błąd javascript i to nie zawsze.Proszę o jakąkolwiek pomoc gdyż ręce mi już opadają a rozwiązania nigdzie nie mogę znaleźć.

Z góry dziękuję
pozdrawiam
Agnieszka

moje
23-07-2010, 10:25
Polecam część A regulaminu, jest tam też o pomocniku pisania postów - polecam użyć. Ten opis niewiele mówi.