PDA

Zobacz pełną wersję : Znane błędy w 1.0.11



stone
05-09-2006, 09:25
Błąd w pliku admin.mambots.php, poprawka tutaj http://forum.joomla.org/index.php/topic,89866.msg455550.html#msg455550

stone
22-09-2006, 00:23
Błąd w polskiej wersji - brak możliwości zmiany grupy użytkownika.

Rozwiązanie - Nadpisac plik w katalogu administrator/components/com_users

Paczka instalacyjna Joomla PL zawiera już poprawiony plik

stone
22-09-2006, 00:25
Problem: brak możlwiości publikacji i odpublikowywania modułów w panelu admina

Rozwiązanie:
Nadpisać plik z załącznika do katalogu includes

Paczka instalacyjna Joomla PL zawiera poprawiony plik

stone
22-09-2006, 00:26
Problem - błąd w pliku który blokował możliwość podglądu treści artykułu

Rozwiązanie nadpisać plik z załącznika do katalogu administrator/popups


Paczka Joomla PL zawiera już poprawiony plik

zwiastun
07-11-2006, 04:45
Nie mogę znaleźć wczorajszych odpowiedzi, a już późno. Sory, nie wyrobiłem się z zapowiadanymi poprawkami. Spróbuję dziś, ale może się też nie udać.

zwiastun
14-11-2006, 05:11
Pakiet z poprawionymi skryptami jest już dostępny w plikowni. Równoceśnie zostały podmienione: pakiet instalacyjny i pakiet migracyjny z Joomla 1.0.10 (zawierają już poprawione skrypty).

czarofnik
11-12-2006, 01:09
to sa wszystkie łatki które potrzebuje?!


a co do poprawki w polskiej paczce to ok spoko dziala

ale jak naciskam załóżmy w login maciej

a glowne pierwsze konto SUper administratora ma login Admin

to podczas edycji konta maciej w miejscu loginu pojawia sie Admin

po zmianie na maciej wszystko dziala ale tak napisalem jakby cos

a jeszcze dodam ze robilem przywracanie bazy danych z serwera i przed
przywroceniem edycja statusu dziala dobrze ... a po juz nie więc nadpisalem paczke i juz jest ok!

Viking
11-12-2006, 12:13
Twój problem jest raczej związany z przeglądarką, która pamięta, że na stronie o takim adresie pole login ma wartość 'admin'

edpl
19-12-2006, 08:37
a czy przypadkiem nie ma błędu w com_frontpage? gdy klikam na kolejną stronę w tym module przechodzi do com_content i oczywiscie wywala ze nie ma takiej treści...

rafales
19-12-2006, 09:01
Słuchajcie a czy tych wszystkich poprawek nie ma już czasami w instalce wersji 1.0.11 + Admin.pl ???

zwiastun
19-12-2006, 10:05
Wszystkie poprawki są naniesione w pakiecie!

edpl
19-12-2006, 19:04
tak, tylko, że ja mam pakiet wgrany... na wszelki wypadek wgrałem jeszcze raz i dalej to samo

robert_m
28-12-2006, 21:59
a czy przypadkiem nie ma błędu w com_frontpage? gdy klikam na kolejną stronę w tym module przechodzi do com_content i oczywiscie wywala ze nie ma takiej treści...
Miałem ten sam problem (i walczyłem z nim kilka godzin) - w moim przypadku zawinił bot moscombot.php (w katalogu /mambots/content/), który zainstalowałem wraz z komponentem com_moscom081xPL (komponent działa chyba bez zarzutu), tworzący odnośniki do komentarzy. Usunięcie bota zlikwidowało problem. Być może w twoim przypadku jest podobna przyczyna.

edpl
28-12-2006, 23:26
faktycznie poskutkowało. I kto by pomyślał ;)
edit:
Tylko gdzie znależć poprawionego bota?

robert_m
31-12-2006, 09:45
faktycznie poskutkowało. I kto by pomyślał ;)
edit:
Tylko gdzie znależć poprawionego bota?
Jeszcze nie ma, lecz skontaktowałem się z autorem (http://www.ongetc.com/index.php?option=com_phorum&Itemid=175&phorum_query=read,4,997) i obiecał w kolejnej wersji poprawić ten błąd. Na jego stronie (http://www.ongetc.com - nie wiem, której wersji Joomli używa) wszystko działa OK!

edit:
Problem doraźnie moźna rozwiązać (wg autora komponentu i modułu) w następujący sposób:
w pliku comments.function.php w linii 281 należy wprowadzić poprawkę

jest

$option="com_content"; // overwrite frontpage

powinno być

// $option="com_content"; // overwrite frontpage

Nie jest to jeszcze idealne rozwiązanie (wpis komentarza nie pod artykułem lecz na samym dole strony frontpage) lecz może niedługo będzie lepsze.