PDA

Zobacz pełną wersję : Pole z nazwą sekcji



nero.ps
23-07-2010, 21:43
Witam,

mam mały problem z polem w którym wyświetlają się nazwy sekcji (lub w przypadku głównej strony: nazwa portalu), gdzie może znajdować się div odpowiadający za takie wyświetlanie? Bardzo prosiłbym o pomoc. Pole, które chcę usunąć, znajduje się tuż nad wyświetlanymi artykułami.
jommla: 1.5.17 PL

może ktoś mi pomóc?

Pozdrawiam

Bazyl
23-07-2010, 21:50
Witaj,

Problem jest taki, że możemy myśleć o zupełnie innych polach z nazwą sekcji, które mogą się dodatkowo wyświetlać zupełnie nie tam, gdzie Tobie.
Aktualnie mamy J! 1.5.20
A zmiany szukaj w globalnej konfiguracji artykułów...Najpierw

nero.ps
23-07-2010, 22:10
niestety nie znalazłem tego w preferencjach artykułów, co prawda są tam opcje ukrywania nazwy sekcji ale niestety wciąż nie można usunąć tego pola

Bazyl
23-07-2010, 22:23
Nadal nie wiem dokładnie, o czym piszesz.

http://forum.joomla.pl/showthread.php?21879-Jak-ustawi%C4%87-parametry-prezentacji-artyku%C5%82%C3%B3w-i-innych-pozycji-tre%C5%9Bci&highlight=

nero.ps
24-07-2010, 11:46
W tych ustawieniach nie mogę znaleźć opcji ukrywania/pokazywania tego pola. w załączniku jest wycinek pola, to ten z nazwą Projekty. Pole to nie należy do żadnego menu.
osadzone jest w divie z klasą .art-Post-body ale nie wiem jak to pole całkiem usunąć. znika tylko jeśli w jakimś artykule pokaże dalszą cześć treści.


__________________________________________________ ______________________
Witam ponownie
problem rozwiązany, z pliku functions.php z folderu z szablonu usunąłem odpowiedniego diva

dziękuje za zainteresowanie tematem
pozdrawiam