PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dodatku - przykład na tym serwisie



DemonKM
24-07-2010, 21:30
Witam!

Szukam dodatku, jego funkcjonalnośc jest na tym serwisie:

uzytkownicy dodają zdjęcia, one idą do poczekalni, potem są na stronie , można je komentować, potem w formie galerii jedna po drugiej obejrzeć.

http://swietekrowy.pl

czy ktoś może mi powiedzieć jaki komponent za to odpowiada?
mam zainstalowane K2 ale to chyba nie ma takich możliwości.

moje
24-07-2010, 21:41
Można dodawać zdjęcia, i je komentować, po prostu wszystkim zarejestrowanym przy uprawnieniach K2 musisz przypisać możliwość dodawania materiałów do jedne kategorii (to będzie poczekalnia), a jako admin te najlepsze przenosić do drugiej kategorii (główna).

DemonKM
24-07-2010, 22:18
Tak tylko jest taki problem, że wtedy ktoś kto dodaje zdjęcie ma dostep do grafik na serwerze, bo jak klikniesz dodaj artykuł w swoim koncie, to w zakładce tekst masz na dole "Grafika, Więcej, przełącz edytor" nie chciałbym aby ktoś miał dostęp do "Grafika".
Inna sprawa jest taka, że chciałby aby w menu była opcja "dodaj artykuł" a nie tylko w opcjach swojego konta. czy ktoś wie jak to zrobić?

moje
24-07-2010, 23:55
Co ma do tego przycisk grafika? K2 ma swój sposób dodawania grafiki.

Przyciski pod edytorem można włączać i wyłączać.

Musisz w menu utworzyć łącze do formularza artykułu.

Polecam przeczytać jak najwięcej materiałów na wiki, w sposób nie pobieżny.

DemonKM
25-07-2010, 00:11
Słuchaj sprawdziłem Wikipedię ale nie ma tam żadnych materiałów. Czy jest w sieci jakaś dokumentacja na temat tego komponentu w języku polskim? Możesz podać mi linka?

moje
25-07-2010, 00:14
Jeśli masz zainstalowane K2, to wystarczy, że wejdziesz w formularz dodawania artykułu. Tak ciężko zobaczyć jak to wygląda?