PDA

Zobacz pełną wersję : JoomGallery 1.5.5 BETA + joomplu + joomimages kilka pytań



bluegarfield
25-07-2010, 16:53
Witam! Chciał bym podzielić się swoimi doświadczeniami z JoomGallery 1.5.5 BETA i dodatkami joomimages_V155_BETA3 i joomplu_V1_5_BETA4 i przy okazji zapytać innych użytkowników jak sobie poradzili z problemami:

1. joomgallery nie zlicza "hints"
"rozwiązanie" - włączyć obsługę watermark (liczy jakoś inaczej ale liczy :)
pytanie - czy ktoś wie jak zmodyfikować kompresję obrazów z nałożonym watermark? (zdjęcia są 2 razy większe niż bez wm)

2. joomimages w trybie slideshow używa tylko miniatur i nie da się ustawić outline.
"rozwiązanie" - drobna modyfikacja w kodzie niestety nie umiem naprawić tak żeby działo pole wyboru. Outline nie potrafię ustawić.
pytanie - czy ktoś ma sposób żeby to działało normalnie?

3. nowe joomplu z nową joomgallery nie działa - np: {joomplu:10} w artykule nie wyświetla zupełnie nic.
pytanie - czy komuś działa joomplu_V1_5_BETA4 z JoomGallery 1.5.5 BETA???
ja rozumiem że to jest beta ale jakkolwiek powinna działać a mnie nie działa nic a nic :)

czekam na wasze opinie o tych wersjach
pozdrawiam!

---------- Post dodany o 14:53 ---------- Poprzedni post był o 12:07 ----------

Aha, joomplu działa całkiem dobrze z dodatkiem joompu i też można wstawiać obrazki tylko już nie kodem ale przyciskiem. Niech i tak będzie :)

bluegarfield
29-07-2010, 19:52
Witam!
Na wszystkie moje pytania dostałem odpowiedzi na anglojęzycznym forum joomgallery.net w związku z tym tutaj temat uważam za zamknięty - u mnie już wszystko działa :)

alex51
30-07-2010, 07:36
Jak zapewne zauważyłeś nie ma zbyt wielu chętnych do odpowiadania na problem przedstawiony w postaci "kilka pytań" choćby z powodu niezgodności z pkt 3 Regulaminu (http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3).
Skoro znalazłeś rozwiązania swoich problemów to na Twój wniosek zamykam ten temat ale na przyszłość zalecałbym konkretyzowanie zapytań do jednego problemu na jeden wątek.