PDA

Zobacz pełną wersję : k2 powiekszanie tekstu po kliknieciu czytaj wiecej?



tom3k90
25-07-2010, 16:27
witam w jaki sposób moge wyłączyć powiększanie tekstu po kliknieciu na "czytaj wiecej" otwiera sie artykul tylko czesc ktora byla widoczna na poczatku powieksza sie a reszta zostaje w normalnym rozmiaze mozna to w jakis sposob wylacyzc ? zeby po kliknieciu czytaj wiecej odslanial sie tylko caly artykul a nie zmieniala sie wielkosc tekstu? poza tym czy wie ktos jak napisac funkcje sprawdzajaca tak aby tylko zarejestrowani uzytkownicy mogli kliknac czytaj wiecej?

a_m
25-07-2010, 16:31
różne wielkości fontów dla masz zdefiniowane w domyślnym arkuszu stylów K2, tam musisz dokonać zmian

tom3k90
25-07-2010, 17:23
a jak dokladnie wejsc w te opcje? bo szukalem po personalizacji ale nie moglem znalesc;/

---------- Post dodany o 17:15 ---------- Poprzedni post był o 16:38 ----------

ok znalazlem dzieki z rade ;)

---------- Post dodany o 17:23 ---------- Poprzedni post był o 17:15 ----------

ale jakby ktos podpowiedzial jak dopisac cos zeby tylko zarejestrowani mieli opcje czytaj wiecej to by bylo bosko :)

a_m
25-07-2010, 18:37
ale jakby ktos podpowiedzial jak dopisac cos zeby tylko zarejestrowani mieli opcje czytaj wiecej to by bylo bosko

gdzieś już chyba @moje naprowadził Cię na rozgryzanie tematu

zobacz ten (http://community.getk2.org/forum/topics/register-to-read-more?xg_source=activity) wątek na forum K2

tom3k90
25-07-2010, 21:26
wiem wiem czytalem to juz ale cos to nie dziala zabardzo albo cos zle robie;/

tutaj rozwiazanie problemu jest przedstawione tak:


1. create the following folder structure under your template's folder (if html folder already exists, omit it)

html
com_k2
templates
default

2. copy the following files under templates folder
generic.php
user.php
3. copy the following file under the default folder
category_item.php

Apply code changes as described in attached txt file. This post editor doesn't allow me to insert code in the post directly.

Do the code changes in all three php files that you copied in step 3

i w zwiazku z tym mam pare pytan bo tak nie rozumeim po co mam robic te foldery potem przy edycji plikow to moge teoretycznie edytowac tylko 1 poniewaz w 1 jest tylko ten kod co oni podaja czy moze ktos to wyjasnic?

moje
25-07-2010, 21:52
Musisz stworzyć odpowiednią strukturę katalogów, żeby Joomla wiedziała jaki plik z jakiego katalogu ma podmienić.

tom3k90
25-07-2010, 21:58
no ok ale to gdzie je mam zamiescic ? w aktualnym szablonie?

moje
25-07-2010, 21:59
Masz wszystko napisane i w cytacie i na wiki.

tom3k90
25-07-2010, 22:02
no ok ale tu jest napisane
Do the code changes in all three php files that you copied in step 3 jak mam zmienic kod w 3 plikach? skoro tylko w tym jedyn jest ten kod do zmiany ;/

moje
25-07-2010, 22:05
Tam podali te które generują kod, a nie te które akurat Ty potrzebujesz zmienić.

tom3k90
25-07-2010, 22:10
aha czyli jesli dobrze rozumiem to ja mam edytowac tylko plik item.php a te pliki co sa wypisane mam skopiowac do swojej aktualnej templatki nastepujaco: mam zrobic 4 foldery:

html
com_k2
templates
default

do template wrzucic:
generic.php
user.php
a do default:
category_item.php

dobrze rozumiem?

moje
26-07-2010, 00:50
Jeśli zmieniasz kod w pliku category_item.php, to tylko ten plik wstawiasz.

tom3k90
26-07-2010, 09:38
ale w category item nie moge go zmienic bo tam jest calkiem inny kod ;/ i nie ma jak wstawic tam tego kodu o ktorym oni mowia