PDA

Zobacz pełną wersję : zdublowane zdjęcia - mavik, phoca random gallery



baczek
26-07-2010, 20:18
Witam,
Mam zainstalowane Phoca Random Gallery i Mavika do wyswietlania thumbnailsow w artykulach.
Jednak jak oba pluginy są aktywne to kliknięcie zdjęcia (z mavika lub phoca) powoduje że slimbox otwiera się dwa razy, troche wzgledem siebie przesuniety
Jak któryś plugin dezaktywuje, to wtedy działa ok (znaczy albo phoca albo mavik)
wiecie jak temu zaradzic? Z góry dziękuję za pomoc

Bazyl
26-07-2010, 20:47
Hej,
Wyłączyć jeden z dodatków?

baczek
26-07-2010, 20:53
Tylko że potrzebuję ich obu

headge
26-07-2010, 22:28
Zablokuj któremuś pluginowi mootools - otwórz dajmy na to plugins/content/mavikthumbnails/slimbox.php i wywal całą function addHeader od linii 20 do 34

baczek
26-07-2010, 22:50
działa, dzięki bardzo.
Ale zauważyłem przy okazji jeszcze jedną rzecz. Jak w artykule mam 3 thumbnailsy wstawione przez mavika, klikam na jeden z nich, to mogę przewinąć do dwóch pozostałych zdjęć w ramach jednego otwartego slimboxa. Czy nie powinno być tak że każde zdjęcie otwiera sie z osobna, bez możliwosći przewinięcia?

headge
27-07-2010, 08:24
To przecież normalne zjawisko. Jeśli chcesz te strzałki usunąć to pamiętaj że teraz oba dodatki korzystają ze slimboxa phocagallery więc posiadają takie same ustawienia. Jeśli chcesz się pozbyć przechodzenia do kolejnych obrazków to wyedytuj plik slimbox.js z komponentu phoca i znajdź odpowiednie wpisy, z tym że usuniesz wtedy również przyciski next prev dla slimboxa w galerii.