PDA

Zobacz pełną wersję : galeria z facebooka jako galeria w joomli



grzegorzsobotka
27-07-2010, 10:56
Czy ktoś wie o istnieniu takiego dodatku do Joomli, który będzie spięty z kontem na facebooku i pobierał z niego zdjęcia (z galerii) i wstawiał je do Joomli jako obrazki w galerii (najchętniej z opisami, a jak jeszcze by się komentarze pojawiały to już w ogóle byłbym w niebie).

Trochę takich rzeczy już szukałem, coś nawet chyba znalazłem ale nie przebrnąłem przez konfiguracje facebooka (api itd). Także będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Klusek1
20-02-2015, 13:40
Tak, Phoca Gallery, ale konfiguracja tego graniczy z cudem.

letnil
01-04-2016, 15:27
Jaki moduł polecacie? Przeszukałem troche, ale z FB nie widze, jest G+ są inne serwery ale ze strony firmowej FB by podpiąć galerie nie ma:(

DrPsyche
19-12-2018, 08:42
Czy ktoś wie o istnieniu takiego dodatku do Joomli, który będzie spięty z kontem na facebooku i pobierał z niego zdjęcia (z galerii) i wstawiał je do Joomli jako obrazki w galerii (najchętniej z opisami, a jak jeszcze by się komentarze dissertation writer (https://dissertationwriter.org) pojawiały to już w ogóle byłbym w niebie).

Trochę takich rzeczy już szukałem, coś nawet chyba znalazłem ale nie przebrnąłem przez konfiguracje facebooka (api itd). Także będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Bezbolesna integracją FB jest Joomla Facebook Wall Feed na WebKul. Ze względu na zmiany dokonane w API, teraz aplikacja FB będzie musiała zostać przejrzana pod kątem uprawnień: user_posts, user_photos, user_videos, manage_pages, groups_access_member_info
Zamierzam teraz przeprowadzić migrację do wersji 3.9.1. Ale wydaje się, że to nie takie proste.