PDA

Zobacz pełną wersję : logo - dynamiczna zmiana



zakik1990
27-07-2010, 13:27
Witam użytkowników,

jestem nowicjuszem jeśli chodzi o Joomla i chciałbym się dowiedzieć jak zrobić zamieniające się logo tzn. mam logo.jpg i logo2.jpg i chciałbym aby po upływie np. 10 sekund się zmieniało, bądź jak przechodzimy pomiędzy podstronami.

Czy jest taka możliwość ?

moje
27-07-2010, 13:59
To, że jesteś nowicjuszem w Joomla ie zwalnia Cie od obowiązku czytania o Joomla- polecam wiki.

Jakbyś się choć odrobinę poczytał, to wiedziałbyś, że Joomla ma rozwiązania odnośnie wyświetlania banerów.

rolers
27-07-2010, 21:43
jak zrobić zamieniające się logo tzn. mam logo.jpg i logo2.jpg i chciałbym aby po upływie np. 10 sekund się zmieniało

1. Tak jak napisał moje - masz do dyspozycji standardowe rozwiązanie - moduł Banners.
2. Jeśli nie lubisz standardowych rozwązań, możesz stworzyć np. moduł Custom HTML i wrzucić tam kod odpowiedzialny za zmienianie obrazków.
3. Jeśli nie lubisz standardowych rozwiązań, ale lubisz rozwiązania, które przygotował ktoś inny - sprawdź peopozycje z tej strony (http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/images-rotators)


(...)bądź jak przechodzimy pomiędzy podstronami.
Jeśli chcesz wyświetlać określone headery dla różnych podstron, stwórz moduły z wybranymi obrazkami i przypisz je do odpowiednich pozycji menu.