PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł oceniania



cin3k
27-07-2010, 08:37
Witam,

Zaczynam dopiero obsługę z Joomla, dlatego prosze o wyrozumiałość:zagubiony:

(...) edycja alex51

Moduł oceniania.
Czytałem, że moduł Bot Voting - Ocenianie jest standardowo zainstalowy i wystarczy go włączyć. Ja go w swoim nie widze, a nawet nie mogę go znaleźć, żeby zainstalować.

Ściągnałem - ExtraVot, ale coś nie działa, nie wyswietla się nic podobnoego jak : oceń artykuł, czy te gwiazdki.
Nie wiem może trzeba jeszcze coś poustawiać, dlatego pytam o pomoc.(moduł jest włączony)

EDIT:

Dodatkowe pluginy rozszerzają możliwości Jcomments. Na przykład, za pomocą plug-inu "JComments - Avatars" można dodać używać w komentarzach avatarów z Communitybuilder.Mam zainstalowane JComments, ale jak to połączyć z tymi avatarami i CB?
Ocena komentarzy jest włączona dla wszystkich, ale niestety nie wyświetla się to.

mjmartino
27-07-2010, 12:02
Moduł oceniania.
Czytałem, że moduł Bot Voting - Ocenianie jest standardowo zainstalowy i wystarczy go włączyć. Ja go w swoim nie widze, a nawet nie mogę go znaleźć, żeby zainstalować.Tak jest plugin taki trzeb włączyć w preferencjach jesli chce się mieć możliwość oceniania artykułów.


Ściągnałem - ExtraVot, ale coś nie działa, nie wyswietla się nic podobnoego jak : oceń artykuł, czy te gwiazdki.
Nie wiem może trzeba jeszcze coś poustawiać, dlatego pytam o pomoc.(moduł jest włączony)Preferencje trzeba włączyć ocenianie

Edytowałem w związku z przeniesieniem części pytań do odrębnego wątku - alex51.

alex51
27-07-2010, 13:18
Generalna sprawa, to za dużo pytań na jeden temat. (...)
Sugeruję kolejne pytania zawierać w osobnych wątkach, by było to zgodne z naszymi zasadami, pkt. 3 Regulaminu (http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3).

Przeniosłem Twój post, a dokładniej to jego fragment do oddzielnego wątku.

cin3k
27-07-2010, 16:26
Dziękuje za fachową pomoc ;)

Tak jest plugin taki trzeb włączyć w preferencjach jesli chce się mieć możliwość oceniania artykułów.W preferencjach? Gdzie je znajde?
Na liście dodatków i modułów nie mam Bot Voting - Ocenienie etc.

Jeśli chodzi o te parametry to są poprawnie ustawione.