PDA

Zobacz pełną wersję : Usuwanie śmieci ze strony



Kiziea
28-07-2010, 19:43
Czy istnieje dodatek umożliwiający usunięcie pozostałości po instalowanych dodatkach, komponentach i modułach? Chciałbym trochę rzeczy pousuwać, ogólnie to nie działa mi nawet ankieta na stronie a nie wiem co może być tego przyczyną.

ekumi
28-07-2010, 21:08
Może nie opublikowaleś modułu odpowiedzialnego za wyświetlanie ankiety, lub przypisałeś mu nie istniejącą pozycję. Co do usuwania komponentów, modułów i dodatków to proponuję do ich usuwania używać instalatora od strony zaplecza.

Kiziea
28-07-2010, 21:20
Nowicjuszem nie jestem, al ankiety itp., do tej pory normalnie publikowałem, jedynie przy prostych linkach tych oryginalnych nie działa opcja wyniki, pojawia się link w pasku wyszukiwarki i wraca do strony głównej.

1shpl
28-07-2010, 21:50
Nowicjuszem nie jestem, al ankiety itp., do tej pory normalnie publikowałem, jedynie przy prostych linkach tych oryginalnych nie działa opcja wyniki, pojawia się link w pasku wyszukiwarki i wraca do strony głównej.
wyniki nie dzialaja po prostych linkach?? znaczy ze jest cos nie tak z ustawieniami a to ze wraca do glownej strony dokladnie na to wskazuje. Podaj linka do strony zobacze to.