PDA

Zobacz pełną wersję : Rotator bannerów użytkownika i przyzanie za to pkt



laki992
31-07-2010, 08:03
Witam !

Mam pytanie czy jest taki dodatek bądź jak skonfigurować jakiś z dodatków do tego by użytkownik strony mógł dodać np. 3 swoje bannery a one były by wyświetlane na odpowiedniej do tego stronie i dodatkowo otrzymywał by pkt za przebywanie na tej stronie gdzie wyświetlaja się bannery.
Myślę że co do pkt wykorzystam alpha user points ale nie mam pomysłu co zrobic z tym rotatorem do którego użytkownik będzie mógł dodac swoej bannery np. 3

Albo zamiast takiego rotatora banerów może dało by się naliczac pkt za wyświetlanie stron z adresów
no wiecie mamy strone np. podzieloną na 4 części i w każdej wyświetlają sie strony użytkowników i za przebywanie tam po określonej liczbie czasu uzytkownik dostanie ileś tam pkt.

czy istnieje coś takiego ?? Albo czy są dodatki którę mogę tak skonfigurować??

Z góry dziękuje za odpowiedzi i za pomoc.

---------- Post dodany 31-07-2010 o 08:03 ---------- Poprzedni post był 30-07-2010 o 12:32 ----------

Ej koledzy proszę o pomoc....

moje
31-07-2010, 12:20
Na extensions.joomla.org byłeś?

laki992
31-07-2010, 15:18
Baa to jest strona którą odwiedzam codziennie no ale tak jak napisałem jedyne co narazie znalażlem tam to alpha user points ale szukam jakiegoś rotatora stron www który można by podpiąć pod AUP.
Ewentualnie jakiś rotator banerów do którego zwykły usser bedzie miał dostep i bedzie mógł dodać określoną liczbę bannerów.

Bo jeśli istnieje taki dodatek to oczywiście będę mógł wykorzystac rangi i wtedy po uzyskaniu danej rangi można dostac dostęp do takiego panelu ale właśnie zasadncze pytanie czy ktoś zna taki rotator banerów??

moje
31-07-2010, 15:45
Nie jest to ani system banerów, ani rotator ale użytkownik może do dodawać i jest zliczanie kliknięć- jest to standardowo posiadany przez Joomla system zakładek (linków).

Tutaj musisz pobawić się w nadpisywanie szablonem i ewentualnie napisać własny moduł, który będzie pobierał dane z (zmodyfikowanych wizualnie zakładek), a następnie je wyświetlał.

laki992
31-07-2010, 17:43
Aha kurcze to bedzie problem bo nie napisze na 100% własnego moda :(
No ale dzieki za pomoc.