PDA

Zobacz pełną wersję : Zniknięcie linku rozwinięcia artykułów "więcej"-poprawnie ustawione w administracji



web
06-09-2006, 10:50
Witam,
Pojawił mi się taki problem najpierw jednak napiszę jaki mam CMS.

Posiadam poprawnie zainstalowaną wersję:
Joomla! 1.0.8 Stable [ Sunshade ] 26-Feb-2006 05:00 UTC

Konfiguracja serwera

PHP działa na: Linux druid 2.6.16.18 #1
Wersja MySQL: 4.0.24_Debian-10sarge2-log
Wersja PHP: 4.3.10-16
Serwer WWW: Apache/2.0.54 (Debian GNU/Linux) PHP/4.3.10-16 mod_ssl/2.0.54 OpenSSL/0.9.7e
Interfejs serwera PHP: apache2handler

Wresja CMS minimalnie modyfikowana w kodzie, ale cały czas wszystko gra poza tą jedną sprawą z tematu.

PROBLEM - zniknięcie linku "więcej" stona główna
Zniknięcie rozwinięcia artykułów "więcej" ze strony głównej nastąpiło w bliżej nieokreślonym momencie - zauważone przypadkiem. W ustawieniach administracji "Odsyłacz Czytaj więcej:" ustaniony na "tak".

Nie wiem czy ktoś, miał taki problem, przeszukując forum i INTERNET nic nie znalazłem. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Nawet takie gdzie tego szukać w kodzie, gdyż nie wiem która część w CMS odpowiada za jego wyświetlanie poza ustawinaimi zawartymi w pliku configuracyjny.

-
pozdr
web

xqleg
06-09-2006, 11:18
... a czy to więcej jest wprowadzone do artykułu?
Jeśli podczas wpisywania wpiszesz tylko w pierwszym oknie nie będzie "więcej" ...

web
06-09-2006, 11:33
Tekst jest w obu oknach:
- Wprowadzenie (wymagane)
-Tekst główny (opcjonalny)

-
web

Viking
06-09-2006, 14:46
czytaj więcej ustawia sie nie tylko w konfiguracji globalnej ale również w konfiguracji pozycji menu (tam gdzie masz problematyczny blog) może tam zmieniłeś ustawienia? na inne niż globalne? inne niż pokaż ;) ?

web
06-09-2006, 15:57
Dziękuje wszystkim za sugestie. Problem został rozwiązany. Przyczyną było nadpisanie przy niedawnej optymalizacji kodu pliku content.html.php jego starszą wersją pochodzącą z Mambo_4.5.1.


Pozdrawiam
web