PDA

Zobacz pełną wersję : AWARIA MODUŁÓW - brak tzawartości w panelu



HEALCOM
31-07-2010, 18:32
Witam wszystkich :)
Jako nowy użytkownik forum i świerzy użytkownik joomli chciałem przedstawić swój problem, który dotyczy modułów. Po zalogowaniu sie do panelu administracyjnego i przejściu do zakladki MODUŁY i otwarciu jakiegokolwiek z nich wyswietlają się tylko 4 wiersze krzaczaste (jak na foto)

SzczegółyTyp modułu: mod_mainmenu Tytuł: Pokaż tytuł: Nie Tak Włączony: Nie Tak Pozycja:
Fatal error: Call to a member function getElementByPath() on a non-object in /home/abzcentrum/domains/abzcentrum.pl/public_html/administrator/components/com_modules/models/module.php on line 122

Prosze o pomoc !!!! Pozdrawiam

moje
31-07-2010, 18:37
Jakim foto?

Jesteś nowym użytkownikiem Joomla, więc penie doskonale pamiętasz regulamin, który zaakceptowałeś rejestrując się tutaj. A więc sięgnij do swojej pamięci i zastosuj się do porad zawartych w części A regulaminu. Użyj też pomocnika pisania postów, o którym tam mowa.

moje
31-07-2010, 18:59
Jak niby ktoś ma Ci pomóc, skoro nie podałeś szczegółowych informacji.

Myślisz, żeby odesłałem Cie do części A regulaminu i pomocnika pisania postów?
To już twój drugi post w tym temacie, a Ty dalej nie podałeś istotnych informacji.

HEALCOM
31-07-2010, 19:03
2834Ok jak wchodze do modułu to pokazuje sie tylko to

moje
31-07-2010, 19:13
1. jest to, a nie zdjęcie.

Błąd Załącznik . Jeżeli użyłeś(aś) prawidłowego linku, proszę poinformować o tym problemie.
2. Zdjęcie na nim nie powie, tylko pokaże efekt, tak że bez części A regulaminu i informacji z pomocnika pisania postów, nic się nie da zrobić.

HEALCOM
31-07-2010, 19:19
Strona w sieci działa bez zarzutu natomiast nie można dodawać i modyfikowac modułów. Strona www.abzcentrum.pl (http://www.abzcentrum.pl)

moje
31-07-2010, 19:22
Więc właśnie dla tego powinieneś skorzystać z części A regulaminu i pomocnika pisania postów. Pisze już czwarty raz w tym temacie i dalej żadnych istotnych informacji.

moje
31-07-2010, 19:34
... tylko w tym problem nie wiem sam jak to opisac. ...
Dlatego powstał pomocnik pisania postów, który wyświetla istotne dane, zaś które z kolei Ty musisz skopiować i wstawić na forum.

HEALCOM
31-07-2010, 20:13
Kolego MOJO wgralem plik na serwer i jak go uruchomic?

---------- Post dodany o 18:13 ---------- Poprzedni post był o 18:11 ----------

jtspost_pl.php

moje
31-07-2010, 20:17
Wpisać jego adres w przeglądarce, a to co się wyświetli na stronie z tym plikiem, skopiować i kleić tutaj.

moje
31-07-2010, 20:35
Możesz narysować ; )