PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria z prostym panelem użytkownika



retep86
02-08-2010, 12:14
Witam,
Mam pytanie jaką galerię moglibyście polecić, w której przede wszystkim można dodawać zdjęcia i tworzyć nowe kategorie przez zarejestrowanych użytkowników? Testowałem Joomgallery i Phocagallery. Obie są bardzo rozbudowane i ciężko moim użytkownikom tworzy się nowe kategorie i dodaje zdjęcia. Nie są jakieś takie intuicyjne. Podoba mi się natomiast całe wyświetlanie galerii w Phocagallery. Chyba, że są jakieś dodatki do tych galerii o których nie wiem, a ułatwiają użytkownikom dodawanie zdjęć i tworzenie nowych kategorii.

Pozdrawiam i liczę na pomoc

headge
02-08-2010, 17:50
Jak ma być prościej? W joomgallery jest przycisk tworzenia nowej kategorii, tak samo z wgrywaniem zdjęcia, phoca ma od razu panel do tworzenia kategorii i wgrywania obrazków. Co najwyżej możesz poprawić wygląd tychże, ewentualnie dodać tooltipy z pomocą dla mocno początkujących internautów.

Winnetou
02-08-2010, 18:07
Ta galeria jest dość prosta w obsłudze choć mniej rozbudowana niż Phoca czy JoomGallery
http://joomla.vargas.co.cr/en/downloads/cat_view/14-zoom-media-gallery

Była gdzieś w sieci szczątkowa lokalizacja

retep86
02-08-2010, 20:51
Ja wiem, że w Joomgallery jest przycisk tworzenia kategorii i dodawania zdjęć, tak samo zresztą w phoca i wszystko mi chodzi na stronie, ale użytkownicy niestety piszą mi maila, że skomplikowane jest to dla nich. No nic używałem Joomgallery, a pokombinuje jeszcze ewentualnie z phoca bo jakoś bardziej mi się podoba lub zobaczę zoom media gallery jak podał kolega wyżej. Jest wogole możliwość w phoca aby użytkownicy nie mogli zakładać nowych kategorii tylko same subkategorie i tam już dodawać do stworzonych subkategorii zdjęcia? Wszystkich subkategorii łącznie ze stworzonymi przez innych użytkowników?