PDA

Zobacz pełną wersję : Wygasła sesja i/lub nie są włączone ciasteczka w Twojej przeglądarce.



wirus400
03-08-2010, 11:06
Witam
Mam problem. MAm zainstalowany Community Builder i nie można przeprowadzić rejestracji ponieważ przy wpisywaniu maila wyskakuje takie info: "Wygasła sesja i/lub nie są włączone ciasteczka w Twojej przeglądarce."

Jakby tego było mało to nie tylko przy rejestracji jest problem. Jak chcem wysłąć prywatną wiadomość to mam to samo.

W konfiguracji strony mam włączoną Pamięc podręczna i ustawioną na 15 minut. Dodatakowo w pluginach też mam System Cache tak samo ustawione.

Czy może ktos wie gdzie jest problem ???

---------- Post dodany 03-08-2010 o 11:06 ---------- Poprzedni post był 02-08-2010 o 19:03 ----------


Witam
Mam problem. MAm zainstalowany Community Builder i nie można przeprowadzić rejestracji ponieważ przy wpisywaniu maila wyskakuje takie info: "Wygasła sesja i/lub nie są włączone ciasteczka w Twojej przeglądarce."

Jakby tego było mało to nie tylko przy rejestracji jest problem. Jak chcem wysłąć prywatną wiadomość to mam to samo.

W konfiguracji strony mam włączoną Pamięc podręczna i ustawioną na 15 minut. Dodatakowo w pluginach też mam System Cache tak samo ustawione.

Czy może ktos wie gdzie jest problem ???


Długo z tym walczyłem i nikt nie mógł mi w tym pomoc. Noc prawie nie spana ale dumnie mogę teraz powiedzieć co było. Trochę pomógł mi w tym administrator mojego serwera więc warto z nimi dobrze żyć.
W moim przypadku zainstalowany dodatek JoomSEO nie wiem dlaczego kłócił się mocno z Community Builderem i dlatego ciągle wygasała mi sesja . Po wyłączeniu go wszytko zaczeło działać :)

Pozdrawiam wszystkich ciągle szukających :)

Kamilis
30-08-2010, 01:07
Wielkie dzięki za posta, męczyłem się również bardzo długo. Na prawdę dzięki :) Pozdrowiam