PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w rozpoznaniu szablonu



matius
04-08-2010, 18:10
Na początek chciałem się przywitać gdyż jetem tu nowy a to mój pierwszy post.

Chciałem się zapytać o skórkę użytą na tej stronie: niestety nie ma tam informacji o autorze :podstep: Wiem jednak że nie jest to skórka robiona przez właściciela strony bo gdzieś kiedyś jak przeglądałem skórki joomli to natknąłem się właśnie ta ten styl.

KejeN
04-08-2010, 18:18
Witam,
Zacznijmy od tego, że strona którą przedstawiłeś nie działa na Joomla! tylko na Simple CMS.
A tak półżartem półserio strona ta jest ofertą webdesignera zawsze w ostateczności możesz się do niego zgłosić by zrobił Ci identyczny szablon dla Joomla! (nie krzyczę wykrzyknik jest częścią nazwy:)

matius
04-08-2010, 18:27
Jak to możliwe O_o Dał bym głowę że kiedyś przeglądałem style w joomli i widziałem coś taś kiego dokładnie. Możesz w takim razie objaśnić jaka jest różnica między tymi dwoma rzeczami: Joomla a Simple CMS oraz był bym bardzo wdzięczny jak byś mi podał link do tej skórki.

KejeN
04-08-2010, 21:05
Linku do szablonu nie podam bo go nie znam.
Zapewne szablon jest zrobiony od podstaw - raczej nie wypada komuś oferującemu tworzenie stron mieć na swojej witrynie nie swój (nie zrobiony przez siebie) szablon.
Różnica miedzy 'Simple CMS' a 'Joomla!' jest taka, że są to 2 różne systemy zarządzania treścią.
Nie wątpię, że widziałeś gdzieś niemal identyczny szablon bo mi on na szczególnie oryginalny nie wygląda.
Pozostaje Ci chyba przewertowanie stron z darmowymi szablonami.

Jdwind
04-08-2010, 22:10
Ja bym nawet zaryzykował stwierdzenie, że to przypomina JA_Purity :)

matius
06-08-2010, 14:54
Znalazłem, to jest to: http://www.templatki.com/component/remository/?func=fileinfo&id=1797