PDA

Zobacz pełną wersję : stat.pl - statystyka podstron



pieniak
07-09-2006, 10:12
Jak umiecić i gdzie skrypt zliczający odwiedziny podstron ze stat.pl


<!-- (C) stat.pl / podstrony --> itd.....

:confused:

maar
07-09-2006, 18:47
W index.php twojej templatki.
Najlepiej na samym dole przed:
</body>
</html>

Sova
08-09-2006, 04:00
Z tego co gdzieś czytałem i pamiętem nie ma możliwości umieszczenia skryptu stat.pl zliczającego odwiedziny na podstronach w Joomla! (umieszczenie go w pliku index.php sprawi, że nie będzie działał.. zresztą na stat.pl piszą, aby ich razem nie umieszczać) - w tym maleństwie podstony opierają się na szablonie głównym i jego pliku index.php, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby do niego wrzucić skrypt zliczający wejścia na stronę główną.

maar
08-09-2006, 08:38
I tak i nie ;) Mozna w adminie stat.pl wygenerowac kod dla podstron/-y i w pliku index.php templatki wpisac warunek if... else (z nazwami odpowiednich komponentow). Ja tak mam zrobione dla strony glownej i podstron (jeden kod dla wszystkich).

A jak nie to polecam google analitics... skubaniec jednym kodem zalatwia wszystko :)

turner
04-12-2006, 20:30
Maar, czy moglbys wkleic wlasciwy kod ktory ma zostac uzyty dla podstron dla stat.pl? Nie moge sobie z tym poradzic.

maar
05-12-2006, 17:47
Pewnie :)

<?php if($option == "com_frontpage") { ?>

tu wstawiasz skrypt wygenerowany dla strony glownej

<?php } else { ?>
<!-- (C) stat.pl / podstrony -->

a tutaj dla podstron

<?php } ?>

zamiast com_frontpage mozesz wstawic inny komponent, ktroy uzywasz dla strony glownej

Ja mam wszystkie podstrony wrzucone do jednego wora ;) Za duzo warunkow trzeba by ustawiac ;)

turner
05-12-2006, 23:19
Wrzucilem zgodnie z kodem ktory podales, glowna dziala, podstron nie zlicza. Moze potrzeba czasu zeby skrypt na podstronach zaczal dzialac.


Dzieki Maar, dziala jak nalezy.