PDA

Zobacz pełną wersję : Jak się zalogować do Joomli na koncie prv.pl?



vnu007dl
05-08-2010, 21:49
Mam durne pytanie, ale po godzinie kombinowania się poddałem i proszę o pomoc.
To nie jest mój pierwszy raz z joomla, przeważnie sam ją wgrywałem na serwer, a teraz założyłem konto na prv.pl i tam skorzystałem z automatycznej instalacji joomli.
Wszystko ok, wchodzę na stronę i chcę się zalogować w panu admina i problem bo nie wiem jakie są dane. Próbowałem się logować na dane jakie mam przy domenie czyli login nazwa domeny, a hasło to jakie mi wygenerowało przy zakladaiu bazy danych, no ale tak nie działa, próbowałem z nazwa mojego konta i głównym hasłem, w końcu mieszając wszystko no i dalej się nie mogę zalogować.
Czy ktoś miał już doświadczenia z joomlą na prv.pl? bo mi już ręce opadają.

trzepiz
05-08-2010, 21:52
To nie jest mój pierwszy raz z joomla, przeważnie sam ją wgrywałem na serwer, a teraz założyłem konto na prv.pl i tam skorzystałem z automatycznej instalacji joomli.

Póki jeszcze masz chęci - to zrezygnuj z prv.pl. Jeśli chcesz się "pobawić" Joomla lub przygotować jakąś stronę, którą później chcesz pokazać światu to zainteresuj się movAMP PL. Możesz przygotować stronę na komputerze lokalnym a później ją przenieść na jakiś (najlepiej nie darmowy) hosting.

PS: nie pytaj jaki hosting wybrać, jaki jest dobry, jaki polecamy - było na forum.

vnu007dl
05-08-2010, 22:00
hmm
A co z odpowiedzią na moje pytanie?
Do moich potrzeb wystarczy prv, chyba że jest jakaś przyczyna ważna dla której odradzasz?

trzepiz
05-08-2010, 22:06
Wszystko co ma w nazwie "darmowe" niesie za sobą pewne konsekwencje. Jedną z nich może być fakt, że Joomla! (oraz inne CMS) nie będą działać tam prawidłowo. Co do Twojego logowania - login to admin a hasło sam wpisałeś podczas instalacji Joomla!. Jeśli nie pasuje zestaw login: admin, hasło [twoje hasło] to znaczy, że albo coś "namieszałeś" albo sporą część winy można zrzucić na "darmowy" hosting z jego wspaniałym "automatycznym instalatorem"

vnu007dl
05-08-2010, 22:10
Dzieki za info, nie stać mnie na płatną domene i serwer, potrzebuję małą stronę o charakterze informacyjnym bez cudów.

trzepiz
05-08-2010, 22:19
50 - 70 zł rocznie to nie jest dużo za w miarę dobry hosting a zaoszczędzisz masę czasu na ślęczenie przy rozwiązywaniu problemów, które w ogóle nie powinny powstać.

Jdwind
06-08-2010, 01:12
Co do domen, przeczytaj tutaj (http://www.dobreprogramy.pl/Darmowe-domeny-tk-z-delegacja-DNS,Aktualnosc,15904.html). Masz nawet możliwość delegacji własnych DNS. Niestety, co do darmowych hostingów Trzepiz ma rację, ale... nie wiem, czy mi wolno, ale jeden z kolegów (jeśli mogę go tak nazwać) z forum właśnie udostępnił coś jakby ciekawego... Poszukaj pomelostudio.pl. Jakby co, to nie ja mówiłem ;)

GOGOKOM
06-08-2010, 13:04
hmm
A co z odpowiedzią na moje pytanie?
Do moich potrzeb wystarczy prv, chyba że jest jakaś przyczyna ważna dla której odradzasz?
jak masz dostęp do bazy danych to zmiany dokonaj tak (http://wiki.joomla.pl/index.php/Jak_odzyska%C4%87_has%C5%82o_administratora%3F)

mitelak
25-06-2011, 13:12
Mam durne pytanie, ale po godzinie kombinowania się poddałem i proszę o pomoc.
To nie jest mój pierwszy raz z joomla, przeważnie sam ją wgrywałem na serwer, a teraz założyłem konto na prv.pl i tam skorzystałem z automatycznej instalacji joomli.
Wszystko ok, wchodzę na stronę i chcę się zalogować w panu admina i problem bo nie wiem jakie są dane. Próbowałem się logować na dane jakie mam przy domenie czyli login nazwa domeny, a hasło to jakie mi wygenerowało przy zakladaiu bazy danych, no ale tak nie działa, próbowałem z nazwa mojego konta i głównym hasłem, w końcu mieszając wszystko no i dalej się nie mogę zalogować.
Czy ktoś miał już doświadczenia z joomlą na prv.pl? bo mi już ręce opadają.


Masz Joomle w prv to odbierz może od nich mail z nazwą użytkownika i haslem do niej :D

palyga007
25-06-2011, 13:22
@mitelak
Witamy Cię na forum.
Myślę, że w ciągu prawie roku, który upłynął od utworzenia tego tematu kolega zdążył już na to wpaść.. :)

mitelak
25-06-2011, 13:26
Wiem jednak gdy ktoś natrafi na to forum zobaczy odpowiedz :)