PDA

Zobacz pełną wersję : Ja submit - próba dodania artykułu odrzucona przez system antyspamowy



Madleine
07-09-2006, 10:19
Użytkownicy (Zarejestrowani, Autorzy, Admin też) przy próbie dodania nowego artykułu. Mogą wybrać kategorię, wpisać tekst, komunikat pojawia się po próbie zaakceptowania-dodania.

"Twoja próba została odrzucona przez system antyspamowy"

Czy to jest jakieś ustawienie na stronie?

Dylek
07-09-2006, 10:34
A nie masz przypadkiem wlaczonego security_images, ktorego nie zainstalowalas? W takim wypadku system bedzie wymagal wpisania kodu przed dodaniem tresci, a kodu nie wpiszesz, bo security_images go nie wyswietla....

(zgadywałem ;) )

Madleine
07-09-2006, 10:59
Mam zainstalowany, ale wyłączyłam dla zarejestrowanych użytkowników. Widzę, że jeżeli jest włączony w Ja submit, to musi być włączone wpisywanie kodu również dla wszytkich.
Jeśli się nie chce, aby wpisywali kod zarejestrowani, to trzeba też go wyłączyć w Ja submit.
Mam jeszcze inne pytanie z Ja submit, w tej chwili każdy może wpisać dowolną nazwę użytkownika i e-mail wpisującego artykuł. A czy można to wyłączyć (login wpisuje się automatycznie, taki jak ma użytkownik piszący - żeby się nie dało zmienić), a dodatkowo tak zrobić, aby administrator widział, kto dany artykuł przesłał.