PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z włączeniem modułu logowania użytkowników



Poplop
07-08-2010, 10:45
Witam,
przeszukałem forum jak i waszą wiki i znalazłem jak włączyć logowanie użytkowników ale chyba dla starych wersji.
Ja korzystam z Joomla 1.5.20.
I moje pytanie jest takie.
Możecie mi po kolei napisać jak włączyć moduł logowania użytkowników?
Wiem że powinno być w:
Rozszerzenia -> Moduły -> Witryna -> mod_login
ale u mnie takiego nie ma.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Poplop

moje
07-08-2010, 11:41
A nie zastanawiało Cie czemu w modułach jest przycisk "Utwórz"?

Na wiki.joomla.pl jest opisane wszystko.

Poplop
07-08-2010, 13:15
Nie zastanawiało.
A zrobiłem inaczej. Stworzyłem nowe menu i dałem tam Zaloguj - wyloguj. Lecz nie wyświetla się (jest opublikowane). Jeżeli wezmę aby było domyśle to się wyświetla, lecz na środku i zajmuje całą stronę. Czyli nie tak jak ja chcę.
Może mi ktoś napisać jak stworzyć taki jakby panel (na każdej stronie) aby można było się zalogować/wylogować i żeby było to pod menu głównym i mniej więcej takie same wymiary miało?
Za pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam,
Poplop

moje
07-08-2010, 13:23
Utworzyć moduł, tam wybrać moduł logowania i już jest - wszystko jest opisane na wiki.joomla.pl

Poplop
07-08-2010, 13:25
Zaraz sprawdzę, jeżeli znów będę miał jakiś problem z dostosowaniem wyglądu to napiszę.
Przepraszam za tak proste pytania ale z tym skryptem dopiero zaczynam ;)

moje
07-08-2010, 13:29
[QUOTE=Poplop;184882... Przepraszam za tak proste pytania ale z tym skryptem dopiero zaczynam ;)[/QUOTE]
To tym bardziej powinieneś czytać materiały na wiki i demo, a nie zadawać pytania na forum, bo wszystko jest tam opisane.

Poplop
07-08-2010, 13:31
Szukałem, ale jak znalazłem na wiki. To tamten artykuł był pod starszą wersję i nie szukałem dalej bo myślałem że innych nie ma.

moje
07-08-2010, 13:39
Teraz coś kręcisz. Na wiki są materiały do Joomla 1.5 (ewentualnie porównujące 1.0 i 1.5), a wystarczy wpisać "moduły" w szukajkę.

Także przed Tobą dużo nauki o Joomlab o pytasz o ewidentnie podstawowe rzeczy.

Poplop
07-08-2010, 14:28
Jest możliwość udekorowania tego panelu?
Aby był w panelu a nie na białym tle.
W takim panelu jak menu. Jest to możliwe? Jeżeli tak to jak?

moje
07-08-2010, 14:40
Odpowiednim kodem css w pliku css Twojego szablonu, albo nadanie odpowiedniej kasy modułowi.