PDA

Zobacz pełną wersję : Superfish Menu, problem



dolar
07-08-2010, 19:08
Witam
Mam problem z prawidłowym wyświetlaniem tego menu. Jak się wejdzie na stronę www.sundaymarket.pl i kliknie w "SM w okolicy" to się niby rozwija menu ale nie można kliknąć w artykuły, męczę się cały dzień z ustawieniem tego i za cholerę nie mogę tego nigdzie ustawić, albo błądzę, żeby to rozwijane menu było widoczne i można było w nie klikać. Proszę o jakieś podpowiedzi jak to prawidłowo ustawić lub skierowanie w odpowiedni temat bo google też za dużo mi nie mówi a podejrzewam że jest to jakaś pierdółka do ustawienia, tylko że ja cholera błądzę. Z góry dzięki

a_m
07-08-2010, 19:28
div z menu ma niższy z-index niż div z treścią i dlatego menu się chowa

dolar
07-08-2010, 19:51
Dzięki za szybkie info....
tzn. że co muszę zrobić żeby menu było na wierzchu ? można to jakoś ustawić ? dalej nie za bardzo wiem jak ? jak wybieram różne pozycje gdzie się ma wyświetlać menu, to nic to nie daje, ciągle jest tak samo :/

a_m
07-08-2010, 19:57
to nie jest kwestia pozycji tylko szablonu; jak wywalisz z .art-Post-body {z-index:1;} a z .art-Post {z-index:0;}, to powinno być o.k.

dolar
07-08-2010, 20:48
amator ze mnie więc się domyślam że chodzi o index.php mojego szablonu joomla tak ? ale nie jestem pewien, jak tak to znalazłem tam coś takiego

?><?php if (artxHasMessages()) : ?><div class="art-Post">
<div class="art-Post-body">

więc to usunąłem, ale wtedy strona się nie wczytuję , a jak usunę sam text w cudzysłowie "art-Post" "art-Post-body" to nic się nie dzieje :/ , strona się wyświetla ale menu się chowa

a_m proszę podpowiedz krok po kroku co i gdzie mam dokładnie pozmieniać

Bazyl
07-08-2010, 22:52
Należy edytować plik css szablonu.
Który i gdzie powie Ci Firebug :)

Powodzenia, to fajna zabawa ;)

dolar
07-08-2010, 23:09
Wielkie Dzięki Bazyl :) po Twojej odp. zajęło mi to 3 minutki i działa wyśmienicie :D

Pozdrawiam