PDA

Zobacz pełną wersję : Integracja Jomsocial z Jcomments- proszę o pomoc.



Bart Simpson
11-08-2010, 20:03
Witam!
Jak zakładam to z pewnością bardzo prosty problem, który jak się za chwilę okaże da się rozwiązać w 20 sekund, ale niestety ani google, ani wasze centrum nie dało mi odpowiedzi na pytanie, które brzmi...

Jak zintegrować Jomsocial z JComments tak aby podczas pisania komentarzy na "nie socjalnej" części strony avatary dodane w Jomsocial były wyświetlane obok komentarzy?

Jeśli ktoś nie połapał..

1. Robię projekt, który obejmuje dwie części strony... socjalną [społecznościową], gdzie ludzie będą rządzić sobie jak chcą oraz część, w której będą pisane artykuły.

2. Chce aby użytkownik zarejestrowany przez formularz, wgrywający swoje zdjęcie w części Jomsocial miał je wyświetlane obok swoich komentarzy w Jcomment.

Proszę o Pomoc bo naprawdę zależy mi na tej integracji!

PeFik
11-08-2010, 22:00
na stronie opisu jest napisane
Support avatars from 3rd party extensions
JComments Avatar plugin adds support avatars from .... JomSocial,...., Gravatar and more; Więc może trzeba jakiś dodatek doinstalować - opublikować?

Bart Simpson
11-08-2010, 22:46
Hej!

Więc wiem o co chodzi- to jest plugin, który pozwala używać avatarów Jcomments w Jomsocial, a mi chodzi o zupełnie odwrotność- avatary Jomsocial używane w Jomcomments. Jest to diametralna różnica, gdyż strona jest już przygotowana i pod kątem funkcjonalnym i pod kątem graficznym [unikalny styl Jomsocial]. Zainstalowanie tego pluginu na styl, którego używam powoduje, że pojawiają się błędy w całym kodzie php.

Eh.. w sumie zastanawiałem się też nad użyciem K2 bo tam mobilność jest większa, ale to z kolei spowoduje niepotrzebne zmiany w stylu i cała robota przeciągnie się znowu do kilku tygodni.

Jeśli nie ma żadnych dodatków, nakładek, pluginów, które rozwiążą ten problem to proszę speców o nakierowanie, gdzie trzeba pogrzebać w php.

PeFik
12-08-2010, 15:02
poszukać programisty, opisać mu, poczekać tydzień, następnie zacisnąć zęby i wyłożyć kilka stówek i będziesz miał...

marioo944
16-08-2010, 15:10
W ustawieniach jomcomment jest opcja aby wyswietlał avatwr z jomsocial.