PDA

Zobacz pełną wersję : Znikające podkategorie menu



keyvee
11-08-2010, 20:07
Witam, mam menu 13 kategori i w kazdym pelno podkategorii- łącznie 112 elementów. Wszystko działało świetnie, aż dziś znikneły wszystkie podkategorie. W menu menager dalej pokazuje published-112. W administracji ani w joomli ich nie widac. Usunalem wszystkie pluginy i modolu jakie wgralem od zrobienia tego menu, nic. dodalem nowa podkategorie z nadzieje ze odsłoni wszystkie niewidzialne- nic. Jakis pomysl?

alex51
12-08-2010, 07:35
Uważam, że należałoby precyzyjniej przedstawić problem, bo sądzę, że samo nic Ci nie zniknęło. Cytują w/w "Wszystko działało świetnie, aż dziś znikneły wszystkie podkategorie" - dodam od siebie, bo wiem, że zniknęło to po próbie częściowej "przeprowadzki" na nową stronę. Usiłowałem już wcześniej wyjaśniać koledze zasady przenoszenia zawartości witryn na inne strony ale ponieważ sam mam poważne wątpliwości do intencji całego przedsięwzięcia nie jestem do końca przekonany o celowości udzielania pomocy na tak enigmatycznie przedstawiony problem.

keyvee
12-08-2010, 23:31
W sumie dodałem wszystkie składniki menu od nowa. Wszystko pokazuje ok oprócz ilości podkategorii menu w menu menager, gdzie liczba jest podwojona.

Bazyl
12-08-2010, 23:37
W parametrach modułu menu ustawiasz, by menu nie było rozwinięte