PDA

Zobacz pełną wersję : Dublowanie strony głównej :(



marciniszyn
12-08-2010, 19:12
Ostatnio postanowiłem zoptymalizować swoją stronę pod różnym kątem i z własnej winy (tu się przyznaję...) rozsypałem witrynę. Na stronie głównej, właściwie na każdej mam na dole zdublowaną stronę. Wygląda poprostu strasznie, pomocy.

Moja strona: ***********

używam joomla 1.5.17
wszystko poza tym śmiga świetnie

proszę o radę jeśli potrzeba jakąś informację podać lub skrypt wyświetlić nie ma sprawy.

proszę o pomoc

a_m
12-08-2010, 19:17
nie masz czasem zdublowanych wpisów w pliku index.php templatki?

trzepiz
12-08-2010, 19:17
Ostatnio postanowiłem zoptymalizować swoją stronę pod różnym kątem i z własnej winy (tu się przyznaję...) rozsypałem witrynę

I powiedz mi, skąd mamy wiedzieć co Ty "optymalizowałeś" .. Nigdy nie spotkałem się (przyznaje) z takim problemem. Nie wiem co może być powodem. W chwili obecnej wiesz to tylko TY :)

A nie ma żadnej kopii zapasowej ? Nie zrobiłeś sobie "backupu" przed tą "optymalizacją" ?

marciniszyn
12-08-2010, 19:26
wyczytałem, że zmiany w pliku libraries/joomla/html/html/behavior.php coś pomogą, pozmieniałem ale później zmieniłem plik na orygilnalny ale nie wróciło już do pierwotnego stanu.

zachciało się optymalizacji...

proszę o jakieś wskazówki

Bazyl
12-08-2010, 19:45
Zrób kopię witryny, bazy danych.
Nadpisz pliki Joomla! z paczki instalacyjnej. Bez katalogu instalation.
Załącz index.php szablonu.

marciniszyn
12-08-2010, 19:54
zalączam plik główny szablonu.
tylko proszę się nie przerażać kodem szablonu :) ***tu był plik***
dzięki za bardzo szybkie odpowiedzi.

marciniszyn
13-08-2010, 10:42
Sprawa została rozwiązana. W czasie wszechstronnej "optymalizacji" witryny zainstalowałem dodatek Scriptdown i po włączeniu nie zauważyłem tragicznych w skutkach zmian. Uważajcie z tym dodatkiem :). Pozdrawiam serdecznie wszystkich i dzieki za zainteresowanie tematem.