PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z jQuery .load w Joomla



obtgrafi
13-08-2010, 10:20
Witam, napotkałem pewien problem z którym od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić, mam nadzieję że tutaj znajdę jakąś poradę.

Tworzę w Joomli stronę z adresami oddziałów dużej firmy, jest ich około 50. Wyświetlam nazwy miejscowości w liście z anchorami w artykule. Jeśli klient nie ma obsługi JS to po kliknięciu ładuję artykuł z pojedynczym adresem oddziału i mapą (mam 50 artykułów, po jednym dla każdego oddziału - robię tak też z powodu indeksacji prze google). Jeśli klient ma włączony JS to chciałbym załadować te dane poniżej listy oddziałów. Robię to w ten sposób:

$('#link_oddzial').click(function(e){ e.preventDefault(); $('#result').load('oddzialy.html .oddzial1'); });

sposób ten działa w wersji testowej na zewnątrz joomli a po wdrożeniu do joomli już nie, zaznaczam że zapis w postaci:

$('#link_oddzial').click(function(e){ e.preventDefault(); $('#result').load('oddzialy.html'); });
działa ale wyświetla całość pliku oddzialy.

Być może ktoś się z tym już spotkał lub wie np jak w jQuery załadować do elementu #result pojedynczy artykuł? Jak wpisuję link do artykułu to w #result ładuje mi jeszcze raz całą stronę z art w środku, jak zrobić aby był tylko sam art? Wiem też że jest moduł ArticlesAnywhere ale nie wiem jak go z JS w jQuery zgrać.

Pozdrawiam i czekam na rady jeśli ktoś może w tym pomóc

Zauważyłem że w IE8 i FF kod działa, natomiast w Chrome i operze nie. Może problemem jest złe działanie innerHTML (zaznaczam że na zewnątrz Joomli działa też w innych przeglądarkach)