PDA

Zobacz pełną wersję : katalog



pin54
13-08-2010, 10:45
Cześć.

Z ciekawości zainstalowałem joomla, do tej pory pisałem wszystko sam. Szukam dodatku, który będzie dział jak katalog.

Po kliknięciu w kategorię chcę widzieć listę podkategorii wraz ze zdjęciem charakteryzującym tą podkategorię (+ możliwość dodania linków do pobrania jakichś pdf). Ilość poziomów podkategorii jest nieznana. Na ostatnim poziomie ma być wstawione kilka zdjęć jako popup + ewentualnie jakiś opis - powiedzmy że to jest "produkt" w katalogu.

Chodzi o to żeby łatwo dodawało się nowe produkty i kategorie.

Fajnie by było gdyby dodatek był prosty, bo z chęcią na jego podstawie napisałbym coś co spełnia moje wymagania w 100%.

Jeżeli nic wam nie przychodzi do głowy to chociaż podajcie nazwę kategorii w jakiej byście tego szukali na extensions.joomla bo sporo tego i nie mogę nic znaleźć.

Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Max00
13-08-2010, 11:21
Z tego co mnie się zdaje, to komponent K2 oferuje taką niezliczoną ilość poziomów podkategorii. Co do ściągania, wyczytałem w Googlach o dwóch dodatkach: docman oraz remository. Musiałbyś sprawdzić ich funkcjonalność, gdyż nie testowałem ich.

pin54
18-08-2010, 15:58
Testowałem K2 ale imho to trochę jak z armatą do motyla, pewnie można by zrobić to co chcę ale w 2 dni mi się nie udało.
Znalazłem coś co spełnia moje wymagania (przynajmniej te które podałem) chyba w 100% procentach, jest dość proste w użyciu wiec pewnie też mocno nie zamula: DJCatalog.

Jak by ktoś szukał to jest możliwość dodawania kategorii i podkategorii i dodawania do nich artykułów. Drzewo z kategoriami (menu) pojawia się w kolumnie a na stronie głównej mamy dodatkowo filtr i wyszukiwarkę możliwość sortowania. Można dodawać zdjęcia do kategorii i artykułów (galeria).