PDA

Zobacz pełną wersję : BRAK WYSWIETLANEJ WLASNEJ STRONY NA SERWERZE



sajdbros
14-08-2010, 11:52
WITAM
PO UTWORZENIU SEKCJI, KATEGORII I ARTUKULU I PO OPUBLIKOWANIU DANYCH, NACISKAJAC ODNOSNIK PODGLAD NIE WIEDZE EFEKTU SWOJEJ PRACY TYLKO WYKAZ PLIKOW I KATALOGOW ZAINSTALOWANYCH NA SERWERZE. NA SERWERZE NIE MA TEZ PLIKOW INDEX.HTML I PHP, JAK DOBRZE ROZUMUJE TO JEDEN Z TYCH PLIKOW POWINIEN BYC ABY ZOBACZYC SWOJA STRONE.
W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY PROGRAM JOOMLA SAM GENERUJE TEN PLIK I UMIESZCZA GO W JAKIMS KATALOGU, CZY COS ROBIE NIE TAK?
POZDSRAWIAM

moje
14-08-2010, 12:53
1. Nie pisz używając dużych liter! Popraw ten tekst.
2. Link do strony?

sajdbros
04-09-2010, 13:28
Może inaczej zadam pytanie, gdzie joomla zapisuje plik wyjsciowy, tzn. jesli w programie robimy podglad to powinnismy zobaczyc efekt swojej pracy...
link do tej str. to sajdbros.webd.pl

palyga007
04-09-2010, 13:35
Instalowałeś Joomla! na serwerze czy przeniosłeś pliki? Bo logowanie do zaplecza działa poprawnie.

alex51
04-09-2010, 13:43
Joomla! nie zapisuje plików wyjściowych w taki sposób, byś mógł każdą z operacji podejrzeć.. Finalny efekt - wygląd strony jest zdeterminowany zastosowanym szablonem, użytymi modułami i wypełnioną treścią. Pełny podgląd strony frontowej wraz z położeniem modułów znaleźć możesz w Zapleczu =>Rozszerzenia =>Szablony. Wybierz używany szablon (zaznaczony "gwiazdką" jako domyślny) i w nim wejdź w Podgląd.

sajdbros
04-09-2010, 13:44
instalowelem ze serwera, z zaplecza program dzila....

dkint
04-09-2010, 13:45
Witam

Ja bym zaczął od skopiowania (aktualizacji, backapu) czy co tam masz plików składowych Joomla ...

pozdrawiam
Krzysiek