PDA

Zobacz pełną wersję : Nadal problem z JCE



AniaMuzyka
14-08-2010, 20:01
Zainstalowałam JCE oraz plagin oraz jeszcze jakiś dodatkowy trzeci plik tak jak było na stronie http://www.joomlacontenteditor.net/downloads/category/editor-2. Przejrzałam poprzednie wpisy dotyczące tego edytora. Uzgodniłam nazwę pliku editor.css. Nie mogę znaleźć users template.
Edytor nie pojawia się ... Już sama nie wiem ...:hmm: Czy ktoś może mi pomóc?

seba.adm
14-08-2010, 20:18
Sprawdź wszystkie, tutaj wymienione ustawienia.

1. PA -> Witryna -> Konfiguracja -> Pierwsza zakładka, czy masz ustawiony Domyślny edytor: Edytor ICE?
2. PA -> Rozszerzenia -> Dodatki -> Edidor -ICE , czy dodatek jest włączony?
3. PA -> Komponenty -> ICE Administracja -> Grupy -> Default -> 2 zakładka - Parametry edytora, tam masz możliwość wyboru skórki edytora.

krzysztel
14-08-2010, 20:19
A w konfiguracji witryny wybrałaś jako edytor domyślny JCE? Tak samo dla Administratora?

AniaMuzyka
14-08-2010, 20:35
Tak, chodziło o konfigurację witryny. Nie wybrałam skórki edytora, ale chyba jest dobrze.
Mam jednak pytanie jak zrobić, aby w artykule było wprowadzenie, apotem treść artykułu.
Ania

seba.adm
14-08-2010, 20:38
Tak, chodziło o konfigurację witryny. Nie wybrałam skórki edytora, ale chyba jest dobrze.
Mam jednak pytanie jak zrobić, aby w artykule było wprowadzenie, apotem treść artykułu.
Ania

Skorzystać z ikonki article.readmore

AniaMuzyka
14-08-2010, 20:54
Skorzystałam z tej ikonki, ale na razie ukazuje się cały artykuł. Może muszę coś jeszcze pomajstrować.
Dziękuję.

---------- Post dodany o 20:54 ---------- Poprzedni post był o 20:52 ----------

Już jest ok. Miłej nocy! Ania

rcz
21-08-2010, 23:43
Mam taki problem po instalacji edytora do JCE 1.5.7.4 z menu zniknęło blockquote i za ząb nie mogę dojść dlaczego?