PDA

Zobacz pełną wersję : joomlastats - nie nalicza odwiedzin



ktp
08-09-2006, 10:41
Witam,

Mam problem z naliczaniem odwiedzin przez komponent joomlastats:

Moje dane:
joomlastats version: 2.1.1
joomla 1.0.8

Komponet działał od ok. 3 msc a od 3 września przestał działać.

W ustawieniach globalnych gromadzenie statystyk jest włączone.

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

juzio5
28-10-2006, 21:37
Może zmieniałeś templatke html i usunąłeś kod joomlastats z niej. Wejdz do komponentu:
joomlastats/info
- tam masz dwie linijki kodu
1. skopij je w całości
2. wklej do pliku z temlatką pomiędzy Head a Body
3. wszystko powinno zadziałać

ktp
30-10-2006, 18:58
Dziękuję za pomoc :) pomogło i znów wróciło do normy, tylko jakoś nie pamiętam abym to kasował...

Pozdrawiam

glayt
05-03-2007, 20:01
Niestety nie mogę znaleźć tego pliku joomlastats/info nie mam go w komponencie. czy ktoś może przesłać mi te dwie linijki do wklejenia
thx z góry
już znalazłem
dzięki za pomoc :o)
info jest w panelu admina w komponencie zainstalowanym

kurtz
06-03-2007, 18:12
[...]

juzio5
15-03-2007, 03:21
Masz go w komplecie to nie plik tylko przycisk. Odpalasz komponent jakbyś chciał coś sprawdzić np. statystyki i jest tam kilka przycisków w lewym górnym rogu i m.in. info

Niestety nie mogę znaleźć tego pliku joomlastats/info nie mam go w komponencie. czy ktoś może przesłać mi te dwie linijki do wklejenia
thx z góry
już znalazłem
dzięki za pomoc :o)
info jest w panelu admina w komponencie zainstalowanym

pasta20
08-10-2010, 11:39
Witam ja zaś mam banalne pytanie zainstalowałem ten dodatek mam go w panelu ale nie wiem co zrobić aby działały statystyki :/ Zazwyczaj uruchamia się moduł w dowolnym panelu z lewej prawej lub na dole ale nie widzę aby była taka możliwość może gdzieś się kod wpisuję ;/ tylko też tego nie widzę ;/
Pozdrawiam.

glayt
18-10-2010, 16:20
<?PHP
if(file_exists($mosConfig_absolute_path."/components/com_joomlastats/joomlastats.inc.php"))
{
require_once($mosConfig_absolute_path."/components/com_joomlastats/joomlastats.inc.php");
}
?>

musisz wkleić do index-u

andvat
05-03-2011, 08:29
niestety w wersji 2.3.0 JoomlaStats nie mogę namierzyć tego przycisku info