PDA

Zobacz pełną wersję : Strony informacyjne, jakie moduł



Czadus
15-08-2010, 12:07
Witam, poszukuję dodatku do Joomli, który umożliwi tworzenie zawartości stron na zasadzie pojedynczych zawartości, tzn. np. tworzymy regulamin, cennik etc. Link do takiej strony podpinam pod menu. Wiadomo mógłbym to zrobić poprzez aktualności, ale wówczas zawartość ta trafiłaby również na listę wpisów aktualności. Chyba, że moja widza w tym zakresie jest wciąż zbyt mała, będę wdzięczny za wasze rady i pomoc. Druga rzecz dotyczy podobnej kwestii, dlatego nie zakładam kolejnego tematu. Na danej stronie mam 3 niewielkie boxy, w które chciałbym wstawić pewną treść (krótkie infa na różne tematy), czy istnieje jakiś moduł obsługujący taką możliwość??

Bazyl
15-08-2010, 12:30
Hej,
1. Artykuły nie muszą być nigdzie przypisane, a tylko podpięte do menu.
2. Np. trzy razy mod_custom - własny kod html

Czadus
15-08-2010, 12:33
Dziękuję za szybką odpowiedź, sprawdzę i potem wypowiem się dalej w temacie

Sprawdzone, mod_custom, to dokładnie to, czego szukam, co do drugiego problemu odnośnie nie[przypisywania artykułów, to zapewne wszystko jest ok, tylko pytanie moje brzmi, jak dostać link do tego artykułu?? Chcę podpiąć go pod menu, ale nie wiem jak, dodam, że menu nie jest oparte o moduł a sztywnym kodem HTML ze względu na graficzny jej projekt.

Bazyl
15-08-2010, 14:43
robisz menu ukryte /modul nie jest opublikowany/ i w nim przypisujesz swoje artykuly
i juz masz link