PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Marketplace 1.2.2



fenix75
08-09-2006, 12:42
Witam,
Na temat komponentu Marketplace 1.2.2 przeczytałem chyba wszystko (chyba bo moze jakiś przeoczyłem ale starałem się nie) ale skupiam się na problemie.

Zainstalowane mam mambo 4.5.4 (wiem że to nie joomla) i moduł marketplace 1.2.2. Problem jest w tym że nie mogę wyświerlić zdjęć po dodaniu ogłoszenia ze zdjęciem wyświetla mi informację (całe ogłoszenie widać ale nie ma fotek)

Warning: move_uploaded_file(/home/enix75/domains/e-garwolin.pl/public_html/components/com_marketplace/images/entries/1a.gif) [function.move-uploaded-file (http://www.e-garwolin.pl/function.move-uploaded-file)]: failed to open stream: Permission denied in /home/enix75/domains/e-garwolin.pl/public_html/components/com_marketplace/write_ad.php on line 225

dodatkowo wyświelta jeszcze błąd dla lini 229,234,235,239,240,248,251,257,262,263.

Dodam że miałem problem z serwerem na 1,5 dnia był wyłączony serwer. Po właczeniu ( usługodawca powiedział że przenosił serwer) wszystko zaczeło działać (nie sprawdzałem czy można dodać ogłoszenie ale wywaliło mi forum SMF) a po kiilku godzinach załadowali dane ale z przed kilku dni i po tym wszystki mam problem z dodaniem zdjęć. (próbowałem zmienic CHMODY na 777 ale nie mogłem zmieć pliku write_add.php, nie mogłem też zienic chmoda dla katalogu wyżej )
mam nadzieję że nie nakręciłem i ktoś mi pomoże