PDA

Zobacz pełną wersję : GoogleMap pod IE6 - za szeroki dymek z danymi firmy



vereb
16-08-2010, 10:18
Witam
Jeśli powieliłem temat- przepraszam- ale szukam od wczoraj odpowiedzi po necie i nie umiem znaleźć. Chodzi o to, że dodatek o nazwie Plugin GoogleMap v. 2.12n (polecam, opcji od groma, zadowoli każdego) ładnie ładuje się we wszystkich przeglądarkach oprócz (czyż to nie nudne i monotonne) IE6. Wyświetla się ładnie wg zadanych parametrów, ale dymek z informacjami rozciąga się za bardzo (jakby 2 razy szersze niż okno GoogleMap)- 2873. Podejrzewam, że chodzi o brak zdefiniowania długości i szerokości dymka (IE6 musi mieć zdeklarowane konkretne wartości- inaczej głupieje). Może także chodzi o wyświetlany cień, który jest w rozszerzeniu PNG (aby był dobrze wyświetlany pod IE musiałem zastosować różne sztuczki).

Konkretyzując pytanie- co zrobić aby dymek był wyświetlany poprawnie pod IE6?
(ignoruje odpowiedzi w stylu- "kto teraz pisze str. pod IE6" :P)

a_m
16-08-2010, 10:44
nie każdy zna plugin; z linkiem zawsze łatwiej

vereb
16-08-2010, 11:00
Ściągnąłem go jakiś czas temu więc dlatego nie mam bezpośredniego linka. Po wrzuceniu do google hasła "GoogleMap v. 2.12n" znalazłem i mam nadzieje że to to. Link tutaj. (http://tech.reumer.net/Google-Maps/Documentation-of-plugin-Googlemap/New-version-2.12n-of-plugin-Googlemaps-is-released.html)