PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z newsfleshem



Grisza
17-08-2010, 10:12
Stoję przed takim problemem. Mianowicie muszę zrobić Migawkę w Poziomie, ale cssy dostosować w zależności od ilu w jednym rzędzie kolumn będzie opublikowanych. Albo 2 albo 3 albo 4.
I chodzi o to by zmieniało się automatycznie. jak się odwołać do zmiennej z modułu newsflash. Znalazłem ze zwie się ona: "NO. OF ITEMS"
Idąc po nidce do kłębka zlokalizowałem, że za nią odpowiadają te parametry:
<param name="items" type="text" default="" label="No. of Items" description="No of items to display" />
<param name="moduleclass_sfx" type="text" default="" label="Module Class Suffix" description="PARAMMODULECLASSSUFFIX" />
</params>
Słuchajcie jak teraz zrobić, by była możliwość nadać odpowiedniego pliku css już przeze mnie utworzonego w zależności od liczby zajawek wyświetlanych, albo 2 albo 3 albo 4
.
Dla dwóch było by to:

.contentpaneopen{
width: 250px;
}

Dla trzech kolumn:
.contentpaneopen{
width: 167px;
}

Dla czterech kolumn:
.contentpaneopen{
width: 125px;
}

Oczywiście utworzyłem już takie pliczki css, ale jak je podpiąć do modułu ?

Muszę to raczej zrobić w module, bo 3 krotnie na mojej testowej stronie korzystam z tego modułu. Oto namiary na stronę:
http://aktywizacja.home.pl/joomla_testowa/

---------- Post dodany 17-08-2010 o 10:12 ---------- Poprzedni post był 16-08-2010 o 12:21 ----------

Proszę chłopaki i dziewczęta pomóżcie :)

a_m
17-08-2010, 10:19
przyrostki css dla modułów zastosuj

Grisza
17-08-2010, 11:23
Ale jak to się robi ? i w zależności od zmiennej by wybrał Proszę dajcie jakiegoś linka, albo wytłumaczcie. Bardzo dokładnie opisałem problem i myślę, że w opisie znalazłem 90 % rozwiązania.

a_m
17-08-2010, 11:29
o stosowaniu przyrostków masz tutaj (http://wiki.joomla.pl/Stosowanie_przyrostk%C3%B3w_klas_w_Joomla%21_1.5);
wpisujesz sobie - po lekturze artykułu będziesz wiedział gdzie - np. dwie_kol, trzy_kol, x_kol
a w arkuszu css .dwie_kol .contentpaneopen {ble, ble}, .trzy_kol .contentpaneopen {ble, ble}

Grisza
17-08-2010, 12:56
Dzięki wielkie :) Wreszcie się ich nauczę :)