PDA

Zobacz pełną wersję : Polskie tlumaczenie dla LyftenBloggie -> Version: 1.1.0



coliberek1
17-08-2010, 22:27
Mam nadzieję, że się komuś przyda. No chyba, że gdzies juz smiga w sieci, ja na to nie trafilam a wszyscy juz mają. :P

Powinno byc z roszerzeniem .ini ale się nie dało wczytać więc zamieszczam jako .txt

Ach, i to jest tlumaczenie do wstawienia do language/pl-PL a administrator będzie zrobiony najprawdopodobniej jutro. :)

Pozdrawiam
Gosia

bosopopiasq
21-08-2010, 05:33
niom extra no to dokoncz i daj admina w pl :)

tomba
29-11-2010, 11:47
dzięki, od siebie zamieniłem tylko "Captcha" na "Wpisz tekst Captcha z obrazka" ...to tak dla słabo jarzących

przy okazji przywituję się na forum.

coliberek1
02-12-2010, 16:16
:) szukalam tłumaczenia i trafiłam na własne haha

Jednak mi wstyd - za brak ogonków, za ortograficznego byka w slowie Żądaj ;) oraz za obiecanki z plikiem językowym admina.

Mam pytanie do Szanownych Moderatorów: jak załączyć poprawny, polsko-kodowany plik ini? Nawet po spakowaniu do .rar wyskakuje info ze nieprawidłowy plik.

Póki co zamieszam aktualną, świeżą wersję tlumaczenia do ściągnięcia STĄD (http://www.coolwebs.nazwa.pl/pl-PL.com_lyftenbloggie.ini)

pozdrawiam
Gosia

zwiastun
02-12-2010, 20:54
O co dokładnie pytasz?

coliberek1
02-12-2010, 21:00
Witam :)

zrobilam nowe tlumaczenie i jest ono zapisane w pliku.ini. Przy próbie zalączenia pliku .ini wyskakuje bląd ze format pliku jest niepoprawny. Więc spróbowałam wyslac ten plik spakowany do .rar ale tez wyskakuje ze jest niepoprawny typ. I w tej sprawie przejrzalam regulamin forum i inne metody ale jednak nie odkryłam gdzie tkwi sęk. :hmm: a tlumaczenie jest teraz sliczne.

zwiastun
02-12-2010, 22:01
W jaki sposób próbujesz "załączać" plik?

coliberek1
02-12-2010, 22:07
Klikając na spinacz - zalączniki. Następnie na górze "Dodaj pliki" , wczytaj i wtedy wyskakuje bląd : ........nazwapliku.rar Niepoprawny plik :podstep::)

zwiastun
02-12-2010, 22:19
NIe wiem, co to jest "spinacz - załączniki". Napisz, co dokładnie chcesz zrobić? Stworzyć instalator pliku?

coliberek1
02-12-2010, 22:28
Podczas odpowiedzi klikając na opcję "zaawansowane" zamiast "wyślij szybką odpowiedź" pojawia się okno edytora z większa ilością funkcji. W pierwszej linii pod tytułem listu/wpisu , na pozycji 6tej od lewej - obok rozwijanej listy buziek/emotikonek jest ikonka spinacz.

Po kliknięciu na nią pojawia się okno, w którym są opcje do zarządzania zalącznikami - menedżer dodawania plików.

Tam jest button "Dodaj plik" , po wskazaniu pliku zalącznika w formie pliku .rar wyskakuje bląd ze to nieprawidłowy plik.

Nie chcę stworzyć instalatora pliku, tylko załączyk plik języka pl-PL_lyftenbloggie.ini a skoro przy próbie załączenia pliku .ini wyskakiwał błąd "Nieprawidlowy plik" postanowiłam spróbować załączyc plik .rar - ale pechem otrzymuje taki sam komunikat.

pozdrawiam, Gosia

ostry
03-01-2011, 01:13
Klikając na spinacz - zalączniki. Następnie na górze "Dodaj pliki" , wczytaj i wtedy wyskakuje bląd : ........nazwapliku.rar Niepoprawny plik
Coliberek1 chce dodać ten plik jako załącznik tu na forum, a nie w Joomla.

wojnest
28-07-2011, 16:06
Poprawiłem trochę tłumaczenie użytkownika coliberek1 w ciągu paru dni umieszczę je w tym temacie.

Mam jednak pytanie:
Jak prztłumaczyć(w których plikach) elementy, widoczne na screenach?
http://img96.imageshack.us/img96/6989/scrren.png
http://img851.imageshack.us/img851/452/screen2ws.png

coliberek1
28-07-2011, 16:28
Hej,

dziękuję za dopracowania :) mnie niestety zabrakło czasu i przyznam że osierociłam ten pliczek, bo zupełnie o nim zapomnialam.

Namierzyłam dwa z poszukiwanych zwrotow znajdują się m in. w com_lyftenbloggie/views/author/tmpl/default.php

Spróbuj do pliku językowego pl-PL.com_lyftenbloggie.ini dodac:

ENTRY NAME=tlumaczenie
QUICK ACTIONS=tlumaczenie

Myslę, że zaskoczy, ponieważ w tym pliku php jest wywołanie tego jako
<?php echo JText::_('QUICK ACTIONS'); ?>
więc dziwne że nie ma na to tlumaczenia w pliku językowym.

wojnest
28-07-2011, 20:07
Dzięki za radę, działa.

A jak przetłumaczyć to co pokazałem na drugim screenie?