PDA

Zobacz pełną wersję : Internet Explorer (z windows 7) nie wyświetla treści artykułów Joomla 1.5.20



nszopa
18-08-2010, 15:33
Witam

1. Wchodząc na stronę przez przeglądarkę IE treści artykułów się nie wyświetlają.
Proszę o pomoc jaka możebyć tego przyczyna?

2. Mam pytanie co do ściągania plików i odtwarzania (mp3). Jak zrobić aby odtwarzanie na stronie było możliwe w każdej przeglądarce? W Mozilli działa, w Google Chrome już nie, (odtwarzacz windows media player online) oraz jak zrobić aby po kliknięciu w link docelowy pliku mp3 odrazu zaczęło się ściąganie a nie pojawiało się nowe okno z odtwarzaczem zamiast ściąganie pliku? Sposób z zapisz jako znam, lecz nie ma żadnego innego sposobu?

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

moje
18-08-2010, 15:55
Następnym razem napisz normalnie www.naszaszopa.pl, a nie bawisz się w spacje.

Jaka wersja Internet Explor'a? Wersja systemu nic nie daje.

1. U mnie na wszystkich wersjach IE się nie wyświetla. Wywal ten komentarz, który jest w kodzie artykułu, jak to nie pomoże, to dokonaj zmian w kodzie plików css, przeznaczonych dla IE'ków.

2. Użyj odtwarzacza muzyki, który pozwoli ją odtwarzać bezpośrednio na stronie - na extensionx.joomla.org jest ponad 5000 rozszerzeń do Joomla, wystarczy poszukać.

nszopa
18-08-2010, 20:18
Witaj,

Serdecznie dziękuje za pomoc z komentarzami, to jednak był problem i już go naprawiłem.
Nie zaskoczyłem że to są komentarze od IE, poprostu szybko nie czytając ich treściu uznałem za nadmierne dopisywanie kodu do styli przez Joomle i TinyMCE.
Dziękuje jeszcze raz

Co do adresu strony specjalnie nie umieszczałem hiperłącza gdyż nie strona nie planuje dużej popularności, i tymsamym nie będzie wysoko w googlach dlatego każde pojawienie się jej na jakimś forum poskutkuje pojawieniem się forum nie strony, dlatego proszę jeżeli mogę prosić o usunięcie tego linku z Twojej wypowiedzi :)

Tak więc usunięcie komentarzy z kodu poskutkowało.
Co do muzyki to jeżeli nie działą Windowsowy odtwarzacz wszystkim, myślę że optymalne będzie użycie gotowego typu wrzuta.. etc...

Jeszcze raz dziękuje za pomoc i proszę o usunięcie hiperłącza :)

Pozdrawiam