PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szablonem - centrowanie tekstu



Vesemi
18-08-2010, 17:34
Nie rozumiem, dlaczego mój szablon, jako wycentrowanie tekstu, rozumie coś takiego:
(widok pojedynczego artykułu)
2891
Chciałbym, aby tekst był w polu zaznaczonym na niebiesko(Tak powinno być). Czy ktoś mógłby mi wskazać, co jest źle?
Kod : (jeśli potrzebny, lecz myślę, że to raczej coś ze stylem)
<h1 style="text-align: center;"><strong>Kategorie:</strong></h1>
<h2 style="text-align: center;"><em><a href="index.php?option=com_content&amp;view=article&amp;id=47:in deks&amp;catid=34:wyposaenie-">- Indeks</a></em></h2>
<h2 style="text-align: center;"><em><a href="index.php?option=com_content&amp;view=article&amp;id=48:ba dane&amp;catid=34:wyposaenie-">- Badane</a></em></h2>
<h2 style="text-align: center;"><em><a href="index.php?option=com_content&amp;view=article&amp;id=50:ni ezbadane&amp;catid=34:wyposaenie-">- Niezbadane</a></em></h2>
<h2 style="text-align: center;"><em><a href="index.php?option=com_content&amp;view=article&amp;id=49:po szukiwane&amp;catid=34:wyposaenie-">- Poszukiwane</a></em></h2>

Mam Joomlę zainstalowaną Autoinstalatorem Home.pl ( Joomla! 1.5.18 Stable 27-May-2010 18:00 GMT)

/edit : Jest to EWIDENTNIE problem stylu, ponieważ podstawowy nie ma tego problemu - co robić?

Bazyl
18-08-2010, 21:57
Rozwiązanie tylko po podaniu adresu strony.

Vesemi
19-08-2010, 18:52
Czekałem, i znalazłem lepszy , działający styl. Dzięki za chęć pomocy.