PDA

Zobacz pełną wersję : [problem] Własny moduł z możliwością wstawienia tagów



kazag
18-08-2010, 19:42
Witam

poszukuję sposobu na możliwość wstawienia tagów, np. {gallery}tag{/gallery} do własnego modułu. Kiedy tworze moduł w sekcji z modułami i wybiorę opcję custom html, to mogę sobie dowolnie edytować pole, ale wszystkie tagi się pokazują tak, jak zostały wpisane, zamiast zostać przetworzonymi jak w normalnych artykułach. Ewentualnie mógłbym w stronce w kodzie php wpisać komende, która zastąpiłaby mi ten tag (będzie tam na sztywno tak czy siak pewien komponent).

Proszę o odpowiedź, nie wiem nawet pod jakimi hasłami szukać rozwiązania.

a_m
18-08-2010, 19:53
jest coś w stylu plugin in module na extensions.joomla.org

kazag
18-08-2010, 20:03
dzięki ci bardzo!;)

tutaj.pl
21-09-2010, 22:15
witajcie
użyłem tego modułu, wkleiłem kod (JS) i jest niemal pięknie; w wybranej pozycji pojawiają się moduły ze strony partnera, ale... zamknięte w nawiasy klamrowe, znaczy


{
--------------------
| moduły zewnętrzne|
| pobrane przez JS |
--------------------
}



Jak pozbyć się tych nawiasów?

a_m
21-09-2010, 22:36
możesz opisać co chcesz zrobić i dlaczego w tym pluginie umieszczasz js?

tutaj.pl
21-09-2010, 22:52
oho, coś czuję, że jakąś głupotę zrobiłem... :-)
Buduję serwis oparty głównie (choć nie tylko) na programach partnerskich wydawców/sprzedawców e-publikacji.
Jedną z potrzebnych mi funkcji jest wyświetlanie modułów promocyjnych tychże wydawców. Wydawca udostępnia generator kodu, który partner (czyli ja) może wstawić na swojej stronie.
Jest to czysty JavaScript. Nie maiłem innego pomysłu, skorzystałem więc z 'Plugin in module'. No i działa, acz nie do końca tak jak bym chciał.
Jakiś lepszy pomysł?