PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem strony



Maćko [ACPL]
18-08-2010, 20:07
Witam. Jestem administratorem serwisu ArmA Center PL (http://armacenter.pl/cms/). W ostatnim czasie na stronie pojawił się poważny problem z wyświetlaniem treści strony. Strona padła od tak sobie - w niedzielę o 16 wyglądała prawidłowo (tj. mniej więcej tak (zdjęcie stare, ale pokazuje co trzeba) : http://img46.imageshack.us/img46/3163/222rrv.jpg ), o 18 wyglądała już tak jak wygląda teraz. Nikt nic nie mieszał stało się to samo, od tak. Nie mam pojęcia co jest przyczyną i jak to naprawić, zmiana szablonu na inny nie powoduje żadnych zmian, błędy strony nadal się wyświetlają.

Proszę o pomoc :(

PS. nie mam pojęcia czy temat umieściłem w odpowiednim dziale, dlatego nie bijcie :)

a_m
18-08-2010, 20:14
widzę, że są duże niby puste przestrzenie, bo na białym tle, biały napis to niedobry pomysł; zmień w template_css.css td.menutdcat {color:#FFFFFF;font-family:Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:10px;}

Maćko [ACPL]
18-08-2010, 20:20
No właśnie tekst napisany białą czcionką to jeden z problemów, bo powinien być napisany czcionką czarną i był taką napisany, ale coś po prostu się "zepsuło"...

EDIT: W template kolor ustawiony jest na taki jaki podałeś: #FFFFFF

a_m
18-08-2010, 20:24
zajrzyj w źródełko pousuwaj/popraw te kwiatki : <? /* <table class="menutdcat" width="100%">, <? /*<table class="contentpaneopen1"> */ ?>, //</td> itp

Maćko [ACPL]
18-08-2010, 20:35
Wybacz, ale nie wiem gdzie to zrobić :zagubiony:

Po za tym problem nie dotyczy tylko strony głównej, klikając w jakikolwiek artykuł (lewa strona), też jest źle wyświetlany - powinien być wyświetlony na środku tak jak aktualności. A jest gdzieś na dole, białą czcionką....


nie jestem zbyt obeznany w temacie, ogólnie to jestem "zielony" - nie ja to wszystko konfigurowałem i tworzyłem :)

a_m
18-08-2010, 21:18
a twórca? opcji reklamacji nie uwzględniasz?
gdzie to zrobić palcem pokazać, niestety, nie można

Maćko [ACPL]
19-08-2010, 08:40
twórca, nie ma pojęcia co mogło się sypnąć, zresztą nie jest to wina szablonu - po przełączeniu na jakikolwiek inny krzaki i błędy nadal są wyświetlane.

---------- Post dodany 19-08-2010 o 06:40 ---------- Poprzedni post był 18-08-2010 o 19:21 ----------

odświeżam.
Nikt nie wie co mogło się sypnąć? Mi zaczyna brakować już cierpliwości... a strona leży i kwiczy.

tenbartek
21-08-2010, 01:27
W konfiguracji witryny zmień ustawienia na raportowania błędów na maksimum i wklej tutaj kod jak się jakiś pojawi.

Maćko [ACPL]
31-08-2010, 13:09
Problem rozwiązany poprzez migrację na nową wersję Joomla.