PDA

Zobacz pełną wersję : Rozszerzenie symulujące koszyk



coliberek1
19-08-2010, 14:03
Witam,
czy moze Ktos mógłby podpowiedzieć, podrzucic koncepcję lub zna taki moduł, który w zgrabny sposób będzie symulował koszyk?

Chodzi o stronę z ofertami turystycznymi. Próbowalam juz kombinowac z VM, ale każdy termin wyjazdu musialby byc osobnym produktem, albo choc wersją danego produktu wiec przy duzej ilosci ofert jest nie do przerobienia..

Dlatego wpadlam na pomysl , ze moze daloby radę zrobic tak, zeby przy każdym artykule był buttonik np "dodaj do koszyka" , a w któryms z rogów strony byłaby mozliwosc przejrzenia dodanych artykulów. No a potem... to już dalej będę myslec, jakby je "zamowic" forumularzem.

Jesli nie koszyk sam w sobie to moze jest jakas opcja podglądnięcia ostatnio oglądanych artykulów - ale nie ogólnie tylko dla kazdej sesji/kazdego przeglądającego osobno?

moje
19-08-2010, 14:45
Takie dodawanie przycisku kup do artykułu potrafi SimpleCaddy, a do tego ma koszyk (albo coś a'la koszyk). Mało tego, możesz w artykule opisać wycieczkę, a w SC dla danego produktu dodać listę wyboru, gdzie np. będą podane terminy.

Polecam udać się na extensions.joomla.org ;)

coliberek1
19-08-2010, 15:25
Ooo... brzmi bardzo zachęcająco! Dziękuję bardzo >moje. :) Tak, tak na extensions to w pierwszej kolejnosci zawsze szukam po kochanym wujku Google.

Przetestuję więc SimpleCaddy.

pozdrawiam
Gosia

pyziak
19-08-2010, 15:47
a może coś do rezerwacji użyć lub tak jak pisze @moje poszukać na JED na hasła: travel , tours, holiday itp.

moje
19-08-2010, 16:19
@pyziak, pytanie tylko rezerwacja usługi czy zakup usługi. IMHO rezerwacja pasuje bardziej do właściciela ośrodka itp., a sprzedać usługi do pośrednika - nie wiem jaki skrypt rozszerzenia Joomla do tego lepiej pasuje.