PDA

Zobacz pełną wersję : Odpłatne usunięcie stopki z phocagallery oraz phocaguestbook



Dakdak
19-08-2010, 18:38
Witam wszystkich serdecznie.

A otóż mój problem, zrobiłem w joomla 1,5 stronkę informacyjną o moim sklepie. I chciałem załączyć tam elementy phocagallery oraz phocaguestbook żeby ją wzbogacić niestety oba te komponenty jak wiadaomo mają stopkę z informacją "Powered by Phoca (http://www.phoca.cz/) ..." którą to nie bardzo mi się uśmiecha mieć na mojej stronie, prawnie przez licencję nie mogę ich usunąć a na stronie Phoca nie udało mi się znaleźć miejsca gdzie szło by te element kupić bez tej stopki (jest tylko dział do donacji). Czy to jest moje przeoczenie czy tych komponentów nie idzie kupić ?

No możne do rzeczy chodzi mi o to żeby mieć galerię i księgę gości bez żadnej stopki - mogę kupić te komponenty nie ma problemu tylko nie bardzo wiem jak ani gdzie ? Bo przecież nawet jak dam donację na rzecz Phoca to nie będę mógł prawnie i tak usunąć tej stopki ...

A może ktoś zna jakiś sklep z takimi komponentami ? Bardzo by bym wdzięczny za link bo jak dotąd znalazłem tylko firmy robiące komponenty na zamówienie a to na pewno innego rodzaju koszta niż kupienie gdzieś gotowego.

Pozdrawiam.

alex51
19-08-2010, 18:54
Może zapytaj o to Janka Pavelkę, autora komponentów, który jest Czechem i pewnie zrozumie pytanie po polsku. Zapytać możesz na forum strony phoca.
(http://www.phoca.cz/forum/)

Bazyl
19-08-2010, 19:00
Wydaje mi się, że kiedyś był ten temat poruszany.
Jeżeli dobrze pamiętam można usunąć stopkę po dokonaniu wpłaty na tyle dużej, by co najmniej pokryła prowizję bankową...
Znaczy: całkiem małej.

a_m
19-08-2010, 19:02
... a dokonujący wpłaty dostaje skrypcik, który ustawia nowy parametr -> ukrycie info o prawach

Bazyl
19-08-2010, 19:27
Uuu...
Panna Google do nas dołączyła. ;)

a_m
19-08-2010, 19:32
nie, to info z forum phoca, kiedyś też szukałem tej informacji :>

Bazyl
19-08-2010, 19:33
:)
Ale Panna Google jest wyżej, między postami

alex51
19-08-2010, 19:35
A czemu ona taka małomówna? Choć to może i zaleta, jak kobieta nic nie mówi.

a_m
19-08-2010, 19:36
acha jest rzeczywiście :>

rosciak
19-08-2010, 20:12
W skrócie - piszesz na forum Foki - chce dokonac dotacji i usunąć stopkę. Foka odpisuje - OK, Dokonujesz dotacji i zgłaszasz się ponownie podając tez jako kto wpłaciłes pieniążek. Foka wysyła ci pliki emailem. Wrzucasz pliki w odpowiednie miejsce (instrukcja załączona w mailu) i masz parametr - ukryj stopkę - tam gdzie są opcje dotyczące stopki. Przynajmniej tak to działało rok temu.