PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wstawić dźwięk na stronę...



marianello
09-09-2006, 07:29
Witam
Jestem początkujący, wcześniej miałem własną badziewną stronę w zwykłym htmlu gdzie na górze w rogu na stronie głownej umiesciłem taki zwykly frontpage-owy odtwarzacz. Rezultat był taki, że jak uruchamiałem stronę to w tle leciała sobie muza.
Teraz też chciałem tak zrobić na mojej stronie w joomla. Zrobiłem to w formie wyskakującego z boku popapu reklamowego. W tym popie umieściłem żródło (HTML) pliku,który jest gdzieś tam w katalogu na serwerze obok plików mojego portalu. Ok. wyświetla się popup, ale w nim zamiast tego odtwarzacza wyświetla się tylko link do tej podstrony w odtwarzaczem, więc to zupełnie bez sensu. Co muszę pokombinować w tym kodzie, albo w jaki inny sposób zrobić coś takiego, aby muza zagrała w tle. Z góry mówię, że jestem laikiem i prosze do mnie łopatologicznie. Pozdrawiam:D

zwiastun
09-09-2006, 09:30
Witam
Z góry mówię, że jestem laikiem i prosze do mnie łopatologicznie.:D
Nie tylko Ty. I nie tylko Ty prosisz, by do Cię prosto, łopatologicznie, krok po kroku, itp.
Żartując, to takie rzeczy tylko w Erze...
Nie stawiajcie, Mości Panowie tego typu wymagań, bo odpowiadający odpowiadają tak, jak potrafią. A ponadto - trzeba samemu odrobić pracę domową, poznać i przestać być laikiem.

Jak już musisz umieszczać wkurzającą ludzi muzykę w tle, to musisz wprowadzić kod do odtwarzacza w pliku szablonu, na podobnej zasadzie, jak do pliku HTML.