PDA

Zobacz pełną wersję : DJ-Image Slider - NIE WCZYTUJE SLAJDÓW



bebzon_hc
20-08-2010, 12:35
Wita! Wlasnie zainstalowałem komponent i moduł "DJ-IMageSlider". Wszystko według instrukcji na stronie jednak slajdy się nie otwierają. Ciagle jest znaczek "ładowania". W źródle strony z webdevelopera pokazuje ze komponent generuje slajdy ale się nie wyświetlają.

p.s poprawność sciezek sprawdzalem dziesiątki razy.

plz help

alex51
20-08-2010, 12:52
A co podałeś w module jako źródło slajdów - komponent czy folder?

bebzon_hc
20-08-2010, 13:00
komponent jest ustawione

alex51
20-08-2010, 13:05
Jeśli w komponencie są utworzone kategorie i obrazy są dodane i opublikowane, to moduł powinien je pokazywać. Takie rozwiązanie stosuje się wówczas gdy zależy nam na podlinkowaniu obrazów. Można też użyć samego modułu, bez komponentu i bez podlinkowania pokazywanych obrazków i wówczas wskazuje się na folder, a same obrazy należy wstawić do sugerowanego katalogu, lub zrobić swój własny folder w obrębie images/stories.

bebzon_hc
20-08-2010, 13:14
nom :] tyle przeczytalem hehe ale dzięki. może przeszkadza mu jakis inny komponent czy modul zainstalowany

alex51
20-08-2010, 13:19
Nie sądzę by inny komponent czy moduł Ci przeszkadzał, a swoje wypowiedzi przetestowałem w praktyce, bo akurat używam takiej formy prezentacji bannerów na swojej stronie. Radziłbym dokładnie sprawdzić wszystkie ustawienia modułu jak i samą "fizyczną" obecność obrazków na serwerze, bo komponent nie tworzy własnego katalogu tylko korzysta z już obecnych obrazów.

bebzon_hc
20-08-2010, 13:28
i sprawa rozwiązana! :] wszystko działa, a przeszkodą jednak był moduł. Dodatkowo zainstalowałem sobie "camp24FishEyeMenu". po wyłączeniu go obrazki mi się wczytują. Dziwne troche.