PDA

Zobacz pełną wersję : menu tylko dla jednego artykułu



bulias
20-08-2010, 20:07
Witam!
Mam pewien problem, tzn. na stronie startowej mam artykuł który jest podzielony i gdy klikam "więcej" przenosi mnie do tego artykułu ale Ja chciałbym żebym po kliknięciu na przycisk "więcej" z boku pojawiło się menu. Gdy wchodzę w ustawienia modułu menu i ustawie żeby to menu pokazywało się wszędzie to taka opcja działa, a chciałbym ustawić dla tego jednego artykułu żeby to menu się pojawiło, szukałem takiej opcji po całym systemie i nie mogę znaleźć. Czy można coś takiego zrobić w joomla!? Czy można to jakoś rozwiązać ?

Bazyl
20-08-2010, 20:11
Witaj,

W J! ważne są pozycje menu, do nich przypisujesz moduły i nie tylko...
Sprawdź, do jakiego menu przypisany jest artykuł i tej pozycji przypisz moduł.

Możesz też zrobić menu ukryte (moduł nie jest opublikowany), do którego przypiszesz i artykuł, i moduł.

bulias
20-08-2010, 20:14
Po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku że tak mam ustawione, ale niestety gdy kliknę więcej to generuje się mi się taki adres do artykułu "index.php?option=com_content&view=article&id=9:lorem-ipsum&catid=1:gowna" a gdy wejdę do tego artykułu poprzez menu to generuje mi się inny link i tam menu się pięknie pokazuje ale gdy tylko wejdę do artykułu przez stronę startową poprzez kliknięcie więcej to nie ma menu.

moje
20-08-2010, 20:16
Najlepiej tutaj -> http://tinyurl.com/2v8neh7 :)